Barcelona już pracuje nad kolejnymi transferami. DWA konkretne cele

3 miesiące temu Barcelona już pracuje nad kolejnymi transferami. DWA konkretne cele

Przedstawiciele Barcelony nie mogą liczyć na chwilę wytchnienia i już rozpoczęli starania związane z pozyskaniem dwóch nowych zawodników przed startem kolejnego sezonu.

Według informacji przekazanych przez „Mundo Deportivo”, ekipa z Camp Nou obrała za swoje główne cele Adriena Rabiota z PSG i Frenkie'ego De Jonga z Ajaksu Amsterdam.

Obaj wymienieni zawodnicy znajdowali się w kręgu zainteresowań „Dumy Katalonii” już w zakończonym okienku transferowym. Przedstawicielom klubu nie udało się jednak przekonać ich dotychczasowych pracodawców do sprzedaży wspomnianych piłkarzy.

Barcelona ma jednak olbrzymią nadzieję, ze już za kilka miesięcy uda się jej dopiąć wszystkie formalności związane z pozyskaniem Rabiota.

Środkowy pomocnik już od dłuższego czasu odrzuca możliwość podpisania nowej umowy z Paris Saint-Germain i zgodnie z obowiązującymi zasadami będzie mógł od stycznia prowadzić bez przeszkód rozmowy z każdą drużyną wyrażającą chęć jego pozyskania, ponieważ jego dotychczasowy kontrakt z PSG ulegnie wygaśnięciu 30 czerwca 2019 roku.

Francuz już wielokrotnie dawał do zrozumienia, że chciałby zasilić szeregi ekipy z Camp Nou. Poza nią zainteresowanie 23-letnim zawodnikiem przejawia także między innymi Juventus.

Nieco trudniej „Dumie Katalonii” będzie sprowadzić Frankie'ego De Jonga. Gracz Ajaksu Amsterdam ma ważną umowę z klubem do zakończenia sezonu 2021/2022 i znajduje się na celowniku kilku innych liczących się drużyn w Europie. Na obecną chwilę każdy klub zainteresowany usługami 21-letniego pomocnika musi być przygotowany do wydania przynajmniej 50 milionów euro.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: FC Barcelona Frenkie De Jong Adrien Rabiot Hiszpania Ajax Amsterdam Holandia Paris Saint-Germain FC Francja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.