Nietypowy „transfer” na linii Arsenal-Milan coraz bliższy realizacji!

3 miesiące temu Nietypowy „transfer” na linii Arsenal-Milan coraz bliższy realizacji!

AC Milan nie rezygnuje ze starań związanych z obsadzeniem na jednym z ważnych stanowisk dotychczasowego dyrektora generalnego Arsenalu - Ivana Gazidisa.

54-latek został uznany przez przedstawicieli włoskiego klubu i grupę Elliott Management za główny cel klubu w najbliższym czasie.

Firma posiadająca większościowy pakiet akcji w Milanie zamierza zrobić wszystko, aby umożliwić drużynie odzyskanie utraconej pozycji na krajowym i europejskim podwórku. W osiągnięciu tego celu ekipie z Serie A ma pomóc między innymi Ivan Gazidis, który przynajmniej na początku swojej pracy w szeregach „Rossonerich” miałby odpowiadać za rozmowy z UEFA w sprawie Finansowego Fair Play.

Według informacji przekazanych przez „London Evening Standard”, wysłannicy Elliott Management i włoskiego klubu odbyli już pierwsze rozmowy z dyrektorem generalnym Arsenalu, któremu zaproponowali milion funtów podwyżki oraz kilka procent udziałów w Milanie.

54-latek miał przychylnym okiem spojrzeć na przedstawioną propozycję i obecnie czeka na ruch ze strony właścicieli „Kanonierów”, którzy do tej pory łożyli na jego wynagrodzenie 2,6 miliona funtów rocznie.

Stan Kroenke, posiadający większościowy pakiet akcji w londyńskim zespole, nie chce rozstawać się z Gazidisem, ale jednocześnie szykuje się na jego ewentualne odejście, ponieważ w mediach spekuluje się, że jego stanowisko może przejąć Josh Kroenke, czyli jego syn.

AC Milan oczekuje, że dyrektor generalny Arsenalu podejmie decyzję odnośnie swojej przyszłości przed końcem września, ponieważ w jego umowie z klubem z Premier League zapisany jest 12-miesięczny okres wypowiedzenia.ŹRÓDŁO
London Evening Standard
TAGI: AC Milan Arsenal FC Ivan Gazidis Włochy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.