Determinacja Manchesteru United. Zimowa oferta za obrońcę?!

4 miesiące temu
Determinacja Manchesteru United. Zimowa oferta za obrońcę?!

Manchester United zamierza w trakcie zimowego okienka transferowego spróbować pozyskać Milana Škriniara z Interu Mediolan.

Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” nie zdołali spełnić przed rozpoczęciem sezonu życzenia José Mourinho związanego z pozyskaniem klasowego środkowego obrońcy, który stałby się liderem formacji defensywnej prowadzonego przez niego zespołu.

Portugalski menedżer po zamknięciu letniego okienka transferowego nie porzucił swoich żądań i nadal liczy na to, że właściciele Manchesteru United sprowadzą do jego drużyny zawodnika na wspomnianą pozycję.

Według informacji przekazanych przez „Calciomercato”, klub z Old Trafford nadal monitoruje poczynania Milana Škriniara z Interu Mediolan i planuje w połowie rozgrywek złożyć za niego ofertę opiewającą na 60 milionów euro.

Reprezentant Słowacji już od pewnego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań angielskiego zespołu. „La Gazzetta dello Sport” przyznało nawet przed kilkoma miesiącami, że „Czerwone Diabły” były gotowe zapłacić 65 milionów euro za 23-letniego piłkarza. Ta propozycja miała jednak nie zadowolić „Nerazzurrich”, którym nie śpieszy się ze sprzedażą swojego podstawowego gracza.

Na chwilę obecną niewiele na to wskazuje, aby Manchesterowi United udało się sprowadzić Škriniara w trakcie zimowego okienka transferowego, ale niewykluczone, że już wtedy uda się klubowi osiągnąć porozumienie z Interem w sprawie jego kupna po zakończeniu trwających rozgrywek, w których defensor rozegrał do tej pory sześć spotkań w barwach ekipy z Mediolanu.ŹRÓDŁO
Calciomercato
TAGI: Milan Škriniar Inter Mediolan Manchester United FC Włochy Anglia Słowacja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.