Klopp: Guardiola jest najlepszym trenerem na świecie

4 miesiące temu
Klopp: Guardiola jest najlepszym trenerem na świecie
fot. FotoPyk

Menedżer Liverpoolu, Jürgen Klopp, zdradził, że jego zdaniem Pep Guardiola jest najlepszym trenerem na świecie.

Dziś o 17:30 Liverpool zmierzy się z broniącym tytułu mistrza Anglii Manchesterem City. Obie drużyny radzą sobie w obecnych rozgrywkach bardzo dobrze i jak na razie straciły tylko po dwa punkty w pierwszych siedmiu meczach. Dzisiejsze spotkanie będzie zatem okazją na odskoczenie rywalom i zostanie samodzielnym liderem tabeli Premier League.

Często przed meczami o tak dużą stawkę szkoleniowcy starają się zdeprymować rywala różnymi docinkami, zupełnie inaczej jest jednak w tym przypadku. Klopp w rozmowie z dziennikarzami podkreślał swój zachwyt wobec pracy wykonywanej przez Pepa Guardiolę.

- Już kilka razy mówiłem, że skoro nie mogliśmy zostać mistrzami w zeszłym sezonie, to Manchester City na to zasłużył. Mieli niesamowitą kampanię, bardzo ich szanuję. Uwielbiam oglądać ich grę - stwierdził Niemiec w wywiadzie dla „Sky Sports”.

- Nie mógłbym bardziej szanować Pepa Guardioli, on jest najlepszym menedżerem na świecie. To sprawia, że mecze przeciwko jego drużynom są trudne, ale przy tym ekscytujące.

- Mam z nim naprawdę dobre relacje. Czasem przed takimi meczami mówi się różne rzeczy i później zdajesz sobie sprawę, że to mogło zostać źle zrozumiane. Ale to bardzo ważne, żeby podkreślić, że bardzo lubię i darzę wielkim szacunkiem Pepa i jego sztab.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Jürgen Klopp Pep Guardiola Liverpool FC Manchester City FC Trenerzy Niemcy Hiszpania Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.