Prawnicy Mayorgi kontrują. Odpowiedź na oświadczenie prawnika Ronaldo

4 miesiące temu
Prawnicy Mayorgi kontrują. Odpowiedź na oświadczenie prawnika Ronaldo

Prawnicy Kathryn Mayorgi odpowiedzieli na ostatni komunikat przedstawiciela Cristiano Ronaldo.

Prawnicy zwaśnionych stron wymieniają się publicznymi oświadczeniami, w których starają się dowieść swoich racji. Kilka dni temu Peter Christiansen, reprezentujący w sprawie byłego piłkarza Realu Madryt, stwierdził w oficjalnym komunikacie, iż dokumenty przedstawione na łamach „der Spiegel” nie są żadnym dowodem na rzekomy gwałt, ponieważ są one sfabrykowane.

Wpływ na wykradzenie oraz zmianę zapisów w dokumentach miał mieć atak hakerski z 2015 roku. Oświadczenie Christiansena można znaleźć tutaj - http://transfery.info/118906,oficjalnie-prawnicy-cristiano-ronaldo-przechodza-do-ofensywy-jest-oswiadczenie.

Na odpowiedź osób stojących po stronie oskarżającej kobiety nie trzeba było długo czekać. Larissa Drohobyczer oraz Leslie Stovall również wydali oświadczenie, w którym odnoszą się do ostatnich doniesień.

„Dziękujemy prawnikowi Cristiano Ronaldo za potwierdzenie w oświadczeniu z 10 października, że dokumenty przedstawione przez „Football Leaks” pochodzą od Cristiano Ronaldo i osób działających w jego imieniu” - napisali z przekąsem prawnicy.

„Z niecierpliwością oczekujemy na ukazanie jakichkolwiek dowodów potwierdzających tezy prawnika Pana Ronaldo, według których dokumenty ujawnione przez „Football Leaks” zostały zmienione, sfabrykowane lub zawierają nieprawdziwe/niedokładne informacje.

Zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych, spory dotyczące dokładności dokumentów są z reguły kwestią do rozwiązania przez ławę przysięgłych. Ta decyduje o tym poprzez: 1) porównanie różnych wersji rozważanych dokumentów; 2) Wysłuchanie zeznań osób, które napisały, przygotowały, przekazywały lub przechowywały kwestionowane dokumenty; 3) Uwzględniając okoliczności, w których dokumenty zostały napisane, przygotowane, przekazywane i przechowywane oraz 4) Wysłuchanie zeznań biegłych sądowych, którzy sprawdzali urządzenia, na których dokumenty zostały napisane, przygotowane, przekazywane i przechowywane.

Wszelkie dokumenty oraz informacje będące w posiadaniu Cristiano Ronaldo powinny być niezwłocznie przekazane odpowiednim organom ścigania, a także biurom Stovall & Associates w celu przyspieszenia dochodzenia i rozstrzygnięcia rzekomych rozbieżności w przedstawionych przez „Football Leaks” dokumentach”.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Kathryn Mayorga Juventus FC Portugalia Włochy USA
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.