OFICJALNIE: Ustawiony mecz w Lidze Mistrzów? Jest oświadczenie PSG!

3 miesiące temu
OFICJALNIE: Ustawiony mecz w Lidze Mistrzów? Jest oświadczenie PSG!

Przedstawiciele Paris Saint-Germain wystosowali komunikat odnoszący się do piątkowego artykułu opublikowanego przez „L'Equipe”.

Według informacji przekazanych przez francuski dziennik, UEFA otrzymała jakiś czas temu wiadomość sugerującą, że wynik niedawnego spotkania pomiędzy PSG a Crvenzą zvezdą w Lidze Mistrzów mógł zostać ustawiony.

Jeden z wysoko postawionych działaczy serbskiego klubu miał razem ze wspólnikami postawić blisko pięć milionów euro na porażkę swojego zespołu różnicą pięciu goli.

Ostatecznie wspomniany mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Parc des Princes aż 6:1 i z tego też powodu europejska centrala piłkarska przekazała otrzymaną informację odpowiednim organom we Francji, które prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Paris Saint-Germain zdecydowało się w ekspresowym tempie zareagować na publikację w „L'Equipe” i zaprzeczyło swojemu ewentualnemu udziałowi w tym procederze.

„Klub kategorycznie odrzuca wszelki bezpośredni i pośredni udział w odniesieniu do wskazanych podejrzeń i chciałby zwrócić uwagę, że w żadnym momencie nie został o to posądzony przez Narodowy Sąd Finansowy. Paris Saint-Germain pozostaje do dyspozycji śledczych i nie będzie tolerować najmniejszego ataku na swoją reputację ani na reputację swoich przedstawicieli. W tym celu zespół zastrzega sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko każdej stronie, która składa zniesławiające oświadczenia przeciwko klubowi i/lub jego przedstawicielom. Klub potwierdza także swoje głębokie przywiązanie do podstawowej zasady sportu, która wiąże się z uczciwą rywalizacją” - czytamy w oświadczeniu.TAGI: Oficjalnie Paris Saint-Germain FC FK Crvena zvezda Francja Serbia Liga Mistrzów
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.