Arturo Vidal zapewni Barcelonie megatransfer? Kuszenie trwa

4 miesiące temu
Arturo Vidal zapewni Barcelonie megatransfer? Kuszenie trwa

Mimo niezbyt dobrych relacji z trenerem, Arturo Vidal chce sprowadzić do Barcelony dawnego znajomego.

Tego lata Bayern był gotów oddać Chilijczyka i wszystko wskazywało na to, że trafi on do Interu Mediolan. Strony były już po słowie i czekały tylko na to, by pomocnik przedłużył swoją umowę z Bawarczykami, po czym został wypożyczony do Włoch. Na ostatniej prostej „Nerazzurri” skierowali jednak swój celownik w kierunku Luki Modricia, natomiast Vidal przeniósł się na Camp Nou.

Jak do tej pory gracz wystąpił w większości spotkań mistrzów Hiszpanii, ale martwi go liczba rozegranych w nich minut. Gracz ani razu nie wystąpił w pełnym wymiarze czasowym, często też wchodzi dopiero z ławki. Mimo to, zdaniem „RAI Sport”, Vidal wierzy w poprawę tej sytuacji i zamierza pomóc klubowi w realizacji pewnej transakcji.

Od dłuższego czasu na liście życzeń Katalończyków znajduje się Paul Pogba. Francuz nie jest zadowolony ze swojego pobytu w Manchesterze United i jest gotowy na transfer, a jedną z opcji jest właśnie Barcelona. Vidal dobrze zna się z 25-latkiem z czasów wspólnej gry w barwach Juventusu, a ta znajomość motywuje Chilijczyka do przekonywania kolegi do transferu.

Vidal z wielką chęcią stworzyłby ponownie linię pomocy wraz z Pogbą, dlatego chce rozwiać wszelkie jego wątpliwości co do potencjalnego kierunku. Agent Francuza, Mino Raiola, miał prowadzić rozmowy z „Blaugraną” i doszedł nawet do wstępnego porozumienia.

Nadal nie można jednak zapominać, że w najbliższych miesiącach sporo może się zmienić, ponieważ Barcelona nie jest jedynym zainteresowanym. Do tego trzeba dodać, iż „Czerwone Diabły” nie chcą oddawać swojej gwiazdy, a sama „Barca” ma problem ze zrównoważeniem budżetu transferowego i płacowego.ŹRÓDŁO
RAI Sport
TAGI: Paul Pogba Arturo Erasmo Vidal Pardo FC Barcelona Manchester United FC Chile Francja Anglia Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.