Gelson Martins przeniesie się do Włoch?

3 miesiące temu
Gelson Martins przeniesie się do Włoch?

Gelson Martins może bardzo szybko zakończyć swoją przygodę z Atlético Madryt.

Portugalczyk z wielkimi nadziejami zawitał na Wanda Metropolitano latem bieżącego roku. Ekipę prowadzoną przez Diego Simeone zasilał z łatką jednego z największych talentów portugalskiej piłki oraz gwiazdy tamtejszego Sportingu Lizbona. Nic dziwnego więc, iż popularni „Los Colchoneros” za jego transfer zapłacili aż 35 milionów euro.

Początek sezonu w wykonaniu 23-latka jest jednak sporym rozczarowaniem, bowiem Martins wystąpił w zaledwie trzech ligowych spotkaniach, w których prezentował się na boisku bezbarwnie. Z tego też powodu miejsce w wyjściowym składzie na prawym skrzydle ponownie należy do występującego tam Koke.

Wybawieniem dla wychowanka Sportingu może okazać się transfer, który ma szansę dojść do skutku już w trakcie zimowego okienka transferowego. Poważne zainteresowanie usługami Martinsa mają bowiem wyrażać przedstawiciele włoskiego Milanu.

Mediolańczycy poszukują alternatywy dla Suso, którą mieli odnaleźć właśnie w osobie zawodnika Atlético. Ekipa prowadzona przez Gennaro Gattuso chęć sprowadzenia Martinsa wyrażała zresztą już latem, jednak wówczas bardziej przekonywujący okazali się przedstawiciele klubu z Hiszpanii.

Nie tak dawno reprezentant Portugalii był także łączony z powrotem do macierzystej ligi, gdzie znowu chętnie ujrzeliby go kibice Sportingu. 

Kontrakt piłkarza z aktualnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.


ŹRÓDŁO
El Gol Digital
TAGI: Gelson Dany Batalha Martins Portugalia Atlético Madryt Hiszpania AC Milan Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.