Szykuje się coś dużego. Ważne spotkanie Wengera

3 miesiące temu
Szykuje się coś dużego. Ważne spotkanie Wengera
fot. FotoPyk

Arsène Wenger cały czas pozostaje bez klubu, ale wszystko wskazuje na to, że taki stan rzeczy wkrótce się zmieni.

Paris United donosi o spotkaniu Francuza ze szkoleniowcem Paris Saint-Germain, Thomasem Tuchelem. Doszło do niego w trakcie przerwy na mecze reprezentacji. Panowie rozmawiali na wiele tematów, niemiecki szkoleniowiec m.in. dokładnie przedstawił starszemu koledze po fachu swoją dalekosiężną wizję prowadzenia klubu ze stolicy Francji.

Dyskutowali oni również na temat Tanguya Ndombélé i jego potencjalnego transferu do PSG. 21-letni pomocnik Olympique Lyon już od pewnego czasu błyszczy na rodzimych boiskach. Jeśli chodzi o ten sezon, póki co zanotował on cztery asysty w dziewięciu spotkaniach ligowych.

Francuscy dziennikarze już kilka dni temu informowali, że cały czas możliwe jest nawiązanie współpracy między PSG a Wengerem. Były menedżer Arsenalu miałby zostać jedną z najważniejszych postaci w klubie. W pionie sportowym nad nim byłby tylko prezes Nasser Al-Khelaifi. 68-latek oczywiście ściśle współpracowałby z Tuchelem.

Z drugiej strony Wenger wciąż jest również łączony z powrotem na ławkę trenerską. Nie ma co ukrywać, że jest on łakomym kąskiem dla czołowych europejskich klubów zmieniających szkoleniowców.

Jak powiedział ostatnio sam zainteresowany: - Czy wrócę do trenowania? Kiepski ze mnie piłkarski emeryt. Przez 35 lat nie miałem przerwy w pracy. Może dwa-trzy miesiące odpoczynku nie są złe dla mojego organizmu. Później jednak wszystko zacznie się ponownie.ŹRÓDŁO
Paris United
TAGI: Trenerzy Niemcy Francja Paris Saint-Germain FC Tanguy Ndombélé Alvaro Thomas Tuchel Olympique Lyon Arsène Wenger
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.