Glik o wyborze Henry'ego na szkoleniowca AS Monaco

4 miesiące temu
Glik o wyborze Henry'ego na szkoleniowca AS Monaco
fot. AS Monaco

Kamil Glik przed powrotem do klubowej rzeczywistości podzielił się swoimi odczuciami na temat wyboru Thierry'ego Henry'ego na stanowisko nowego trenera AS Monaco.

Doświadczony obrońca opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski w nie najlepszym humorze po porażkach z Portugalią (2:3) i Włochami (0:1), które oznaczają degradację naszego zespołu do dywizji B w Lidze Narodów.

- Nie można powiedzieć, że nic się nie stało, bo przegraliśmy, a chyba nikt nie lubi przegrywać, zwłaszcza dwa razy w tak krótkim odstępie czasu. Każda porażka boli. Trzeba jednak walczyć i nie można się poddać. W takich momentach jak ten, rodzi się prawdziwa drużyna. Krytyki pod naszym adresem będzie sporo, ale mamy wielu doświadczonych zawodników i z krytyką potrafią sobie radzić - przyznał 30-latek w rozmowie z Krzysztofem Brommerem i Michałem Zichlarzem ze „Sportu”.

Kamil Glik będzie w nadchodzącym czasie mierzył się nie tylko z kolejnymi zmianami zachodzącymi w kadrze narodowej, ale także w klubie, ponieważ w trakcie przerwy na spotkania reprezentacyjne na stanowisko szkoleniowca AS Monaco został mianowany Thierry Henry.

- Teraz jeszcze myślami jestem przy ostatnich meczach reprezentacji. Mam chwilkę na odpoczynek i będę przygotowywał się z drużyną klubową. W Monako czeka mnie potem sporo pracy. Pamiętam Henry’ego z reprezentacji Francji, która odnosiła wielkie sukcesy. Był na pewno świetnym piłkarzem. Dla mnie to bardzo dobry wybór - powiedział defensor drużyny, która po dziewięciu rozegranych spotkaniach zajmuje odległe osiemnaste miejsce w tabeli Ligue 1.ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: Kamil Glik Thierry Henry AS Monaco Francja Trenerzy Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.