Neymar znowu w Barcelonie? Jednoznaczne słowa działacza

3 miesiące temu
Neymar znowu w Barcelonie? Jednoznaczne słowa działacza
fot. FotoPyk

Jeden z działaczy Barcelony wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu do klubu Neymara.

Informacje sugerujące, że Brazylijczyk może dążyć do powrotu na Camp Nou pojawiły się kilkadziesiąt godzin temu, a przekazał je Marcelo Bechler. Wart podkreślenia jest fakt, że w zeszłym roku to właśnie dziennikarz Esporte Interativo jako pierwszy podał, że Neymar przeniesie się do Paris Saint-Germain.

Już później redakcja Cadena SER poinformowała, że Neymar doszedł do porozumienia z prezydentem PSG, Nasserem Al-Khelaifim, i będzie mógł odejść z francuskiego klubu po zakończeniu sezonu, jeśli tylko ktoś zapłaci za niego 220 milionów euro. Francesc Aguilar‏ z „Mundo Deportivo” poinformował z kolei, że jeśli Neymar zdecyduje się na taki krok, trafi raczej do Realu Madryt, ponieważ Barcelony nie będzie stać na rywalizację o jego podpis z „Królewskimi”.

Jak odniósł się do całej sprawy wiceprezydent „Dumy Katalonii”, Jordi Cardoner?

- Nikt z zarządu nie rozmawiał na temat możliwości sprowadzenia z powrotem Neymara. Nie mogę powiedzieć nic więcej, ponieważ nikt nie przewiduje takiego ruchu.

- To on odszedł z klubu. Inaczej byłoby, gdybyśmy to my w niego nie wierzyli i teraz dążyli do jego powrotnego transferu. Tak nie jest.

- Gdybyśmy chcieli go pozyskać, zarząd musiałby to przedyskutować, a do tej pory nic takiego nie miało miejsca - powiedział działacz Barcelony.  ŹRÓDŁO
Cadena SER I Sky Sports
TAGI: FC Barcelona Paris Saint-Germain FC Neymar Brazylia Hiszpania Francja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.