Transferowy cel United i Tottenhamu wyceniony na 40 milionów!

3 miesiące temu
Transferowy cel United i Tottenhamu wyceniony na 40 milionów!

Manchester United oraz Tottenham muszą się przygotować na wydanie przynajmniej 40 milionów funtów na pozyskanie Nikoli Milenkovicia z Fiorentiny.

Przedstawiciele włoskiego zespołu pozyskali środkowego obrońcę przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata i czas pokazał, że zrobili na tym bardzo dobry interes, ponieważ były piłkarz Partizana za sprawą udanych występów na mundialu oraz w początkowej fazie obecnego sezonu znalazł się już w kręgu zainteresowań takich ekip jak Manchester United czy Tottenham.

Oba angielskie klubu nie podjęły jeszcze zdecydowanych kroków zmierzających do zakontraktowania 21-letniego zawodnika, ale już wiedzą, że będą musieli wydać na jego sprowadzenie nawet 40 milionów funtów.

„Czerwone Diabły” już od pewnego czasu obserwują reprezentanta Serbii i zdaniem dziennikarzy „The Sun” byli skłonni zapłacić za niego o dziesięć milionów mniej.

Menedżer José Mourinho nieustannie naciska na właścicieli Manchesteru United, aby ci pozyskali do jego zespołu wartościowego obrońcę. Do tej pory ich starania nie przyniosły spodziewanych rezultatów, ale niewykluczone, że ulegnie to zmianie już nawet w trakcie zimowego okienka transferowego.

Milenković jest świadomy zainteresowania angielskich drużyn oraz wysłanników innych ekip takich jak Juventus, Atlético Madryt czy Inter Mediolan, ale na razie nie jest skory do opuszczenia szeregów Fiorentiny, dla której rozegrał dziewięć spotkań w trwającym sezonie i zdobył w nich dwa gole.ŹRÓDŁO
The Sun
TAGI: Nikola Milenković ACF Fiorentina Manchester United FC Włochy Anglia Serbia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.