Ronaldo po raz pierwszy wypowiedział się na temat oskarżeń o gwałt

3 miesiące temu
Ronaldo po raz pierwszy wypowiedział się na temat oskarżeń o gwałt

Cristiano Ronaldo udzielił pierwszej wypowiedzi po tym, jak został oskarżony o gwałt.

Portugalczyk został oskarżony przez Kathryn Mayorga o gwałt. Modelka twierdzi, że incydent miał miejsce w hotelu w Las Vegas dziewięć lat temu. Wówczas to piłkarz miał jej zapłacić 375 tysięcy dolarów za podpisanie specjalnego dokumentu, w którym zobowiązywała się nie mówić o sprawie.

Piłkarz, jak i jego prawnicy stanowczo zaprzeczyli tym zarzutom i określili je mianem fałszywych. Wydano nawet specjalnie oświadczenie.

Sam Ronaldo po raz pierwszy odniósł się do tej kwestii w poniedziałek przy okazji konferencji prasowej przed meczem Manchesteru United z Juventusem w ramach trzeciej kolejki Ligi Mistrzów.

- Złożyliśmy oświadczenie w tej sprawie. Ja jestem szczęśliwym człowiekiem i wraz z moimi prawnikami jesteśmy pewni swojej racji. Nie mam powodów, aby kłamać.

- Kocham futbol i, co najważniejsze, mam wokół siebie ludzi, którzy dbają o moje życie i nie dopuszczą, aby stała mi się krzywda. Prawda zawsze wygrywa.

- Odkąd pamiętam, byłem szczęśliwy, bo nie mam powodów, aby się smucić. Mam wspaniałą rodzinę, gram w fantastycznym klubie i co najważniejsze, jestem zdrowy. Reszta się nie liczy — zakończył Portugalczyk.

33-latek rozegrał w tym sezonie 10 spotkań. Na jego dorobek złożyło się jak dotąd pięć goli.

Wcześniej Ronaldo do oskarżeń odniósł się jedynie krótkim komunikatem na Twitterze: „Stanowczo zaprzeczam oskarżeniom, które padają wobec mnie. Gwałt jest wstrętnym przestępstwem, które zaprzecza wszystkiemu, w co wierzę. Zainteresowany oczyszczeniem mojego imienia odmawiam mediom karmienia ich spektaklem kreowanym przez ludzi, szukających promocji moim kosztem.

Moje czyste sumienie pozwala mi spokojnie poczekać na wyniki wszelkich dochodzeń.”


ŹRÓDŁO
Cristiano Ronaldo
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Juventus FC Portugalia Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.