Nietypowa dyskusja Marcelo. „Może próbujecie szkodzić Realowi, bo nam zazdrościcie?”

2 miesiące temu Nietypowa dyskusja Marcelo. „Może próbujecie szkodzić Realowi, bo nam zazdrościcie?”

Do ciekawej dyskusji doszło między Marcelo a dziennikarzami po wtorkowym zwycięstwie Realu Madryt z Viktorią Pilzno w Lidze Mistrzów.

„Królewscy” nie zachwycili, ale wygrali z czeskim zespołem 2:1. Trzy punkty sprawiły, że przynajmniej na razie z posadą trenera nie pożegna się Julen Lopetegui. Przypomnijmy, że madrytczycy nie wygrali żadnego z pięciu wcześniejszych spotkań, licząc wszystkie rozgrywki.

- Trudno jest, gdy się nie wygrywa, jednak te informacje o kryzysie... My o tym nie rozmawiamy. Zajmujecie się tym wyłącznie wy, dziennikarze. Próbujecie zepsuć atmosferę w szatni, zaszkodzić nam, ale wam się to nie uda. Nie zwracamy na to uwagi - powiedział po ostatnim gwizdku Marcelo, po czym wdał się w dyskusję z dziennikarzami.


Dziennikarz: - Myślisz, że prasa celowo próbuje zaszkodzić drużynie?
- Moim zdaniem tak jest.

Dziennikarz: - Bądźmy konkretni. Ja to robię?
- Dziennikarze w ogóle. Wszyscy. Nie wiem, dlaczego tak jest. Może to przez zazdrość, bo nie potraficie grać w piłkę. Nie mam pojęcia.

Dziennikarz: - Cóż, wiem, jak powinno grać się w piłkę. Może nie tak dobrze jak ty i nie zarabiam tyle co ty, ale wiem, jak powinno się grać. Studiowałem dziennikarstwo, nie jestem piłkarzem, ale zajmuję się futbolem. Nie podoba mi się brak szacunku, który mi okazujesz, ponieważ sam nigdy nie zachowałem się tak wobec ciebie. To, że nie gram w piłkę oznacza, iż nie mogę zadawać ci pytań?
- Nie wiem. Tak jak powiedziałem, może jesteście zazdrośni.

Dziennikarz: - Dlaczego mielibyśmy być zazdrośni?
- Nie wiem i szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie to.

Dziennikarz: - Atakujesz nas, twierdząc, że jesteśmy zazdrośni. Nie możesz okazywać takiego braku szacunku. Dlaczego miałoby tak być?
- Krytykujesz nas każdego dnia. To też można uznać za brak szacunku.

Dziennikarz: - Co cię boli bardziej - to, co pisze się na temat dyspozycji zespołu, czy informacje o potencjalnym transferze do Włoch, które się ukazały?
- Mnie nic nie boli. Zawsze tutaj stoję i rozmawiam, patrząc wam prosto w oczy. Czasami wiele rzeczy wydaje mi się niesprawiedliwych, ale personalnie nie mam żadnych problemów.ŹRÓDŁO
AS
TAGI: Marcelo Hiszpania Brazylia Real Madryt CF
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.