Problemy Realu po El Clásico. Dwóch piłkarzy kontuzjowanych!

2 miesiące temu Problemy Realu po El Clásico. Dwóch piłkarzy kontuzjowanych!

Sztab szkoleniowy Realu Madryt może mieć w nadchodzącym czasie spore problemy z zestawieniem linii obronnej hiszpańskiego zespołu.

Raphaël Varane i Marcelo nie dokończyli niedzielnego El Clásico z powodu urazów, których nabawili się w trakcie spotkania.

Pierwszy z wymienionych zawodników prezentował się poniżej oczekiwań i na dodatek w początkowej fazie meczu sprokurował rzut karny.

Z tego też powodu spekulowano najpierw, że nieobecność Francuza na boisku w drugiej części gry wynikała właśnie z jego słabej dyspozycji.

Według informacji przekazanych przez „Marcę”, zmiana 25-latka została podyktowana problemami z mięśniem przywodziciela. Na chwilę obecną trudno wyrokować, czy uraz Varane'a jest na tyle poważny, że nie będzie mógł wystąpić nadchodzących starciach „Królewskich”.

O większym pechu może z pewnością mówić Marcelo, ponieważ początkowo istniało duże prawdopodobieństwo, że zabraknie go w pojedynku z Barceloną (1:5). Brazylijczyk zdołał wygrać walkę z czasem, ale zdaje się, że okupił ją poważniejszą kontuzją uda i w efekcie w końcowej fazie meczu został zastąpiony przez Mariano Diaza.

Przedstawiciele drużyny z Madrytu w ciągu kilkunastu najbliższych godzin powinni wydać oficjalny komunikat na temat stanu zdrowia swoich piłkarzy.

W najbliższym czasie Real czeka pojedynek w Pucharze Króla przeciwko trzecioligowemu UD Melilla (31 października o godz. 19:30).ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Raphaël Varane Marcelo Real Madryt CF FC Barcelona Hiszpania Francja Brazylia Kontuzje
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.