Pogba o powrocie do United, przyszłości i relacjach z Mourinho

7 miesięcy temu
Pogba o powrocie do United, przyszłości i relacjach z Mourinho
fot. Manchester United FC

Paul Pogba wypowiedział się na temat kilku spraw, które w ostatnich miesiącach co rusz pojawiały się w prasie.

Pomocnik Manchesteru United wróci dziś na stadion Juventusu, gdzie jego kariera nabrała znacznego tempa. Po czterech latach spędzonych w stolicy Piemontu Francuz wrócił do „Czerwonych Diabłów” za rekordową wówczas kwotę 105 milionów euro. Ostatnimi czasy jest jednak łączony z powrotem do Juventusu, a to ze względu na rzekome złe samopoczucie z powodu gry w obecnym zespole. W rozmowie z dziennikarzami postanowił ocenić swoją dotychczasową przygodę na Old Trafford.

- Czuję się tu dobrze. W pierwszym roku wygraliśmy Ligę Europy, wróciliśmy też do Ligi Mistrzów. Myślę, że możemy cały czas stawać się lepszymi - stwierdził Pogba.

- Decyzja o powrocie do Manchesteru była moja. Juventus grał w Lidze Mistrzów, United z kolei w Lidze Europy. Doskonale zdaję sobie sprawę, że w ciągu ostatnich dwóch lat nie prezentowaliśmy najlepszej formy, ale chcę pomóc tej drużynie wrócić na sam szczyt. Nie żałuję tego, że tu wróciłem.

Piłkarz nie jest jednak już tak przekonany co do swoich dalszych losów.

- Przyszłość? Jestem zadowolony, że znów mogę grać w United, że jestem w wielkim klubie. Nigdy jednak nie wiesz co przyniesie przyszłość, zobaczymy.

Następnie 25-latek wypowiedział się na temat swoich stosunków z José Mourinho. Między nim a menedżerem w ostatnich miesiącach miało dochodzić do wielu sporów, a gracz udzielił kilku dwuznacznych wypowiedzi, przez co klub nałożył na niego zakaz wypowiadania się o Portugalczyku.

- Relacje Mourinho? Trener-piłkarz, piłkarz-trener. Tak zawsze się mówi! Nasze relacje są normalne. Robię to co mi każe, to on jest tu trenerem. Podobają mi się jego decyzje, przyjmuję je z radością.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.