Mourinho tłumaczy swoje zachowanie po meczu z Juventusem

7 miesięcy temu
Mourinho tłumaczy swoje zachowanie po meczu z Juventusem

José Mourinho zabrał głos po spotkaniu Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem a Manchesterem United (1:2).

Turyńczycy prowadzili w środowym meczu dzięki pięknemu trafieniu Cristano Ronaldo. Gdy wydawało się, że to właśnie gospodarze sięgną po trzy punkty, MU zremisował za sprawą równie ładnego uderzenia z rzutu wolnego Juana Maty. W samej końcówce padła druga bramka dla „Czerwonych Diabłów”. Samobójcze trafienie zaliczono Leonardo Bonucciemu.

Już po ostatnim gwizdku po raz kolejny dał o sobie znać charakter Mourinho, który odpowiedział gwiżdżącym na niego kibicom, pokazując, że chce usłyszeć ich jeszcze głośniej.

- Byłem obrażany przez 90 minut. Przyjechałem tutaj, by wykonać swoją pracę, nic więcej. Po meczu sam nikogo nie obraziłem. Po prostu pokazałem, że chcę, by byli jeszcze głośniej. Prawdopodobnie nie powinienem był tego robić. Mając chłodną głowę, pewnie nie wykonałbym tego gestu. Był to jednak efekt obrażania mojej rodziny, również tej z Interu.

- Udało nam się wygrać, ponieważ prezentowaliśmy się z dobrej strony i do samego końca wierzyliśmy w zwycięstwo. Mieliśmy szczęście, ale również go szukaliśmy.

- Fellaini często zmienia oblicza meczów. Mata pojawił się na murawie, by posyłać do niego dośrodkowania, bo króluje w powietrzu. W zespole Juventusu na boisko wszedł Barzagli, aby jeszcze bardziej nas kontrolować, ale parliśmy go przodu i zdobyliśmy bramki.


- Myślę, że remis byłby sprawiedliwy. Trzy punkty mają jednak dla nas ogromne znaczenie - powiedział Mourinho.


Tabeli grupy H Champions League z dorobkiem dziewięciu punktów cały czas przewodzi Juventus. Ekipa z Manchesteru ma siedem „oczek” i jest druga.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.