Verratti szczerze o swojej przyszłości

7 miesięcy temu
Verratti szczerze o swojej przyszłości
fot. FotoPyk

Marco Verratti przed nadchodzącymi meczami reprezentacyjnym postanowił wypowiedzieć się na temat swoich najbliższych planów na przyszłość.

Środkowy pomocnik został w ostatnim czasie przyłapany na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu. Klub po potwierdzeniu tych informacji ukarał swojego piłkarza za ten występek. Z kolei sam zawodnik przeprosił już publicznie za swoje zachowanie.

26-latek nie zdołał jednak uniknąć sugestii poszczególnych dziennikarzy po swoim karygodnym wybryku, którzy postawili pod znakiem zapytania jego dalszy pobyt w PSG.

Verratti jeszcze przed nagłośnieniem kolejnych plotek łączących go z opuszczeniem szeregów francuskiego zespołu postanowił jednoznacznie podkreślić, że nie nosi się z zamiarem zmiany barw klubowych w nadchodzącym czasie.

- Nie myślę o odejściu. Nie obchodzi mnie to, co podają media i dziennikarze. Bez względu na to, czy jest to coś pozytywnego lub negatywnego. Gram dla drużyny, która mi ufa i zawsze mi to okazywała. Jestem w niej praktycznie od siedmiu lat i nigdy nie miałem problemu z żadnym trenerem. Trzeba to zaznaczyć tym bardziej, że gram w zespole, który każdego roku może pozyskiwać najlepszych piłkarzy - powiedział Włoch.

- Po odejściu Zlatana Ibrahimovicia jestem odpowiedzialny za więcej rzeczy. Chcę kontynuować swoją przygodę z futbolem w PSG i wygrać coś ważnego - dodał pomocnik.

26-latek w trwającym sezonie zanotował jedną asystę w dwunastu rozegranych meczach i jest związany z paryskim klubem do końca czerwca 2021 roku.ŹRÓDŁO
Football Italia
TAGI: Marco Verratti Paris Saint-Germain FC Francja Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.