Wenger w PSG? Francuz chętny, ale jest warunek

7 miesięcy temu
Wenger w PSG? Francuz chętny, ale jest warunek

Zgodnie z doniesieniami Paris United Arsène Wenger jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z Paris Saint-Germain.

Francuz, który pozostaje bezrobotny po tym, jak kilka miesięcy temu rozstał się z Arsenalem, od wielu tygodni jest łączony z PSG. Klub ze stolicy Francji nie zamierza oczywiście zwalniać Thomasa Tuchela, tylko proponuje 69-latkowi posadę dyrektorską. Jak czytamy, w ostatnich dniach doszło do kolejnego spotkania między stronami i Wenger wykazuje zainteresowanie nawiązaniem współpracy z paryżanami.

Problemem pozostaje jednak osoba obecnego dyrektora sportowego mistrza Francji, Antero Henrique. Plan jest taki, by Wenger nie przejmował bezpośrednio stanowiska Portugalczyka, a jego kompetencje mają być większe. Biorąc to pod uwagę, w klubie mogliby pracować jednocześnie obaj panowie. Wenger obawia się jednak niepotrzebnych konfliktów.

W tym momencie sprawa wygląda tak, że przenosiny Wengera do Paryża są możliwe, ale stanie się to faktem prawdopodobnie dopiero w przypadku odejścia z klubu Henrique.

Warto dodać, że wcześniej pojawiały się informacje, że Portugalczykowi raczej trudno znaleźć wspólny język z Tuchelem, który z kolei rozmawiał już o swoich planach z Wengerem.

PSG musi się śpieszyć, ponieważ Francuz stanowi łakomy kąsek dla wielu klubów, w tym m.in. Bayernu. Niedawno odrzucił on możliwość przejęcia Fulham. Nowym menedżerem londyńskiego klubu został ostatecznie Claudio Ranieri.ŹRÓDŁO
Paris United
TAGI: Trenerzy Francja Paris Saint-Germain FC Arsène Wenger
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.