Angielska legenda oskarżona o napaść na tle seksualnym

7 miesięcy temu
Angielska legenda oskarżona o napaść na tle seksualnym

Była gwiazda reprezentacji Anglii, Paul Gascoigne, została oskarżona o molestowanie.

51-latek znów o sobie przypomniał i ponownie w negatywny sposób. Już pod koniec kariery piłkarskiej pomocnikowi zdarzały się różne ekscesy, lecz po zawieszeniu butów na kołku w 2004 roku Gascoigne popadał w kolejne problemy. Alkoholizm i kłopoty w kontrolowaniu emocji sprawiły, że brytyjska prasa nie mogła zapomnieć o byłym piłkarzu reprezentacji i ponownie jest i tym razem.

„Sky Sports” przekazuje, iż Anglik po raz kolejny ściągnął na siebie kłopoty. 20 sierpnia podróżował pociągiem, w którym miał dotykać jedną ze współpasażerek. Teraz sprawa nabiera tempa, ponieważ Gascoigne został oskarżony o napaść na tle seksualnym.

Śledztwo trwa, a były piłkarz ma się stawić przed sądem 11 grudnia. Do tej pory podjął próbę wyjaśnienia kwestii poprzez portal społecznościowy, gdzie tłumaczy, że nie chciał molestować kobiety, a dotknął ją jedynie w celu pocieszenia. Kilka minut później wpis został jednak usunięty.

Jako zawodnik Gascoigne bronił barw takich klubów jak Newcastle United, Tottenham, Everton, Lazio czy Rangers. Karierę zakończył w Boston United, a następnie starał się rozpocząć przygodę z trenowaniem, ta jednak szybko się zakończyła przez narastające kłopoty z nadużywaniem alkoholu. Przez wiele lat emerytowany piłkarz starał się walczyć z nałogiem, lecz terapie przynosiły jedynie tymczasowe rezultaty.

W latach 1988-1998 pomocnik występował w drużynie narodowej Anglii, dla której rozegrał 57 meczów. Na mundialu w 1990 roku oraz na EURO 1996 był kluczową postacią zespołu, który zachodził do półfinałów tych turniejów.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Paul Gascoigne Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.