Klopp po wygranej z Napoli. „Gdybym wiedział, że jest tak dobry, zapłaciłbym za niego dwa razy więcej”

6 miesięcy temu
Klopp po wygranej z Napoli. „Gdybym wiedział, że jest tak dobry, zapłaciłbym za niego dwa razy więcej”
fot. FotoPyk

Menedżer Liverpoolu, Jürgen Klopp, skomentował wtorkowe zwycięstwo z Napoli w Lidze Mistrzów.

„The Reds” pokonali „Azzurrich” 1:0 po bramce z pierwszej połowy Mohameda Salaha. W samej końcówce spotkania wynik mógł zmienić Arkadiusz Milik, ale jego uderzenie z bliskiej odległości zatrzymał Alisson. Dzięki skromnej wygranej ekipa z Anfield awansowała do fazy pucharowej Champions League.

- To był niesamowity mecz. Chłopcy dali z siebie wszystko. Zaczynaliśmy atakować już od obrony. W ataku z kolei nękaliśmy rywali pressingiem. To była jedna z najlepszych rzeczy, jakie widziałem. Graliśmy z wielką intensywnością. Mogliśmy co prawda częściej oddawać strzały, ale wynik 2:0 wbrew pozorom aż tak bardzo by nam nie pomógł.

- Bramka Mo? Co za gol, nie do wiary! Najtrudniej było bezpośrednio tuż po nim. Wiedzieliśmy jednak, że nie możemy zmienić naszej taktyki.

- Alisson? Gdybym wiedział, że jest aż tak dobry, zapłaciłbym za niego dwa razy więcej!

- On miał dzisiaj wiele pracy.  Jego gra z piłką przy nodze bardzo nam pomaga. To nie była tylko ta jedna parada, ale to, co zrobił w końcówce, było niesamowite. Niewiarygodne. Nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Pamiętajmy jednak, że bramkarz dalej potrzebuje grających dobrze partnerów z drużyny.

- Chciałbym podziękować całemu Anfield. Stworzona przez was atmosfera była wyjątkowa. Nie mógłbym być z was bardziej dumny - powiedział Klopp.FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0307 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.