To musiało się tak skończyć. MEDIA: Zidane ma swój pomysł na obsadę bramki w Realu Madryt

miesiąc temu
To musiało się tak skończyć. MEDIA: Zidane ma swój pomysł na obsadę bramki w Realu Madryt

Można było przypuszczać, że decyzja Zinédine'a Zidane'a o posadzeniu na ławce rezerwowych Thibauta Courtois w meczu Realu Madryt z Celtą Vigo wzbudzi transferowe spekulacje.

Francuz, który dopiero co wrócił do stolicy Hiszpanii, postawił w sobotnim spotkaniu na Keylora Navasa. Jak powiedział po ostatnim gwizdku: - Lubię Courtois. Thibaut wielokrotnie pokazywał, że jest świetnym bramkarzem, ale chcę, by Keylor też czuł się ważny. Nie zapominam o zasługach tego pierwszego. Keylor po prostu grał mniej i musi częściej pojawiać się na murawie.

Choć Zidane przyznał, że będzie również stawiał na Belga, zdaniem „Daily Mirror” Francuz ma swój pomysł na obsadę bramki. Courtois, choć jest fachowcem klasy światowej, podobno nie do końca przekonuje 46-latka i chciałby on w drużynie Davida de Geę.

„Królewscy” już przez kilka okien transferowych próbowali pozyskać Hiszpana. Najbliżej osiągnięcia celu byli w 2015 roku. Ostatecznie dalej występuje on jednak w Manchesterze United. Bilans 28-latka z tego sezonu to 37 spotkań i 10 czystych kont. Hiszpan od dawna negocjuje z MU w sprawie nowej umowy. Obecna wygasa 30 czerwca 2020 roku.

Przypomnijmy, że Real zapłacił w zeszłym roku za Courtois 35 milionów euro. Biorąc pod uwagę powyższe doniesienia, nasuwa się oczywiście pytanie - co wtedy z Belgiem?ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Zinédine Zidane Francja Hiszpania Belgia Anglia Thibaut Courtois David De Gea Quintana Real Madryt CF Manchester United FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.