Transfer Coutinho, ale nie do Anglii? Hit na horyzoncie

miesiąc temu
Transfer Coutinho, ale nie do Anglii? Hit na horyzoncie
fot. FC Barcelona

Portal Parisunited.fr pisze, że cały czas możliwe są przenosiny Philippe Coutinho z Barcelony do Paris Saint-Germain.

Informacje o potencjalnym odejściu Brazylijczyka z „Dumy Katalonii” pojawiały się już wcześniej, a zdaniem m.in. ESPN odpadnięcie mistrza Hiszpanii z Ligi Mistrzów przesądziło o takim ruchu. Do tej pory 26-latek był łączony głównie z transferem do Premier League. Zainteresowanie jego osobą wykazała podobno Chelsea (więcej TUTAJ). Dalej może on jednak trafić również do PSG.

Paryżanie starali się o podpis Coutinho już kilkanaście miesięcy temu, ale wtedy piłkarz wybrał Barcelonę. Teraz temat wraca, a pomóc w przeprowadzeniu transferu może to, że jego agent, Kia Joorabchian, doskonale zna się z Pinim Zahavim, który umieścił w Paryżu Neymara.

Sami piłkarze są przyjaciółmi i wszystko wskazuje na to, że gwiazdor PSG zacznie dodatkowo naciskać na działaczy mistrza Francji, by sprowadzili oni Coutinho.

Można oczywiście przypuszczać, iż nie wszystko pójdzie jak z płatka. Stosunki panujące między Barceloną a PSG nie są dobre i „Duma Katalonii” z całą pewnością nie zamierza ułatwiać zadania paryżanom. Chęć znalezienia środków i miejsca w drużynie Antoine'owi Griezmannowi może jednak sprawić, że strony dojdą do porozumienia.

Mogący grać na skrzydle i „dziesiątce” Coutinho zanotował w tym sezonie 53 występy w koszulce Barcelony. Strzelił 11 goli i zaliczył pięć asyst.NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0283 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.