Milan nie rezygnuje z Ceballosa. Ma plan!

4 tygodnie temu
Milan nie rezygnuje z Ceballosa. Ma plan!

AC Milan zamierza w nadchodzących tygodniach podjąć próbę pozyskania Daniego Ceballosa z Realu Madryt.

Przedstawiciele „Rossonerich” mieli przed kilkoma dniami pojawić się w siedzibie madryckiego klubu, aby rozpocząć wstępne rozmowy na temat możliwości pozyskania niektórych zawodników nieznajdujących się w planach Zinédine'a Zidane'a. W gronie potencjalnych celów transferowym drużyny z Włoch znalazł się między innymi Dani Ceballos, który nie jest jednak na siłę wypychany z Estadio Santiago Bernabéu.

Pierwsze negocjacje na temat jego sprowadzenia zakończyły się jednak niepowodzeniem, ale zgodnie z informacjami przekazanymi przez „La Gazzetta dello Sport”, wysłannicy Milanu nie zamierzają rezygnować ze starań związanych z pozyskaniem wyróżniającego się gracza na trwającym Euro U-21.

Ekipa z San Siro nie jest w stanie wyłożyć blisko 50 milionów euro na zakontraktowanie 22-letniego pomocnika i spróbuje nakłonić „Królewskich” do wypożyczenia piłkarza na dwa lata z opcją definitywnego wykupu oraz samemu zawodnikowi zagwarantować pensję na poziomie czterech milionów euro rocznie.

Dani Ceballos z chęcią spróbowałby swoich sił w nowym otoczeniu, ponieważ obawia się, że Zinédine Zidane nie będzie na niego regularnie stawiał w nadchodzących rozgrywkach. Hiszpan za sprawą udanych występów na Euro U-21 może jednak przekonać do siebie francuskiego szkoleniowca lub nakłonić przedstawicieli innych zespołów do wyłożenia oczekiwanej przez Real Madryt kwoty odstępnego.

Środkowy pomocnik wystąpił w 34 meczach „Królewskich” w ostatnim sezonie i strzelił w nich trzy bramki oraz zanotował dwie asysty.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.