Oficjalnie: Ustronianka nowym sponsorem reprezentacji Polski

4 lata temu Oficjalnie: Ustronianka nowym sponsorem reprezentacji Polski
fot. Ustronianka

Producent wody mineralnej "Ustronianka" został nowym sponsorem kadry prowadzonej przez Adama Nawałkę.

Na mocy podpisanej dziś umowy firma zyskała możliwość posługiwania się tytułem "Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski" i wykorzystywania logo PZPN w swoich reklamach. Znak "Ustronianki" pojawi się na bandach reklamowych podczas meczów kadry, a także na biletach, tablicach sponsorskich, programach meczowych, zaproszeniach i stronie związku.

Umowa z przedsiębiorstwem będzie ważna przez cały czas trwania eliminacji do EURO 2016, jak również na samym turnieju finałowym.

– Jesteśmy polską firmą, która od wielu lat wspiera polskich sportowców i cieszymy się, że dzięki podpisanej umowie możemy aktywnie uczestniczyć w sukcesach naszej Drużyny Narodowej – powiedział właściciel firmy Michał Bożek.

Zakład "Ustronianka" został założony w 1980 roku. Jest jednym z nielicznych producentów napojów, którego kapitał w stu procentach należy do polskich udziałowców. Siedziba firmy znajduje się w Ustroniu w województwie śląskim. Wcześniej firma była znana ze sponsorowania sekcji skoków narciarskich w KS Wisła. 

W najbliższym czasie PZPN ma podpisać umowę ze sponsorem głównym kadry Polski. Kontrakt z poprzednią firmą posiadającą ten status - Orange - wygasł 31 lipca 2014 roku. Władze związku wciąż prowadzą rozmowy z potencjalnymi partnerami. Najpoważniejszym kandydatem jest rafineria Lotos, lecz prezes Zbigniew Boniek przyznał, że wcześniej spotkał się z przedstawicielami innego potentata na polskim rynku paliw - Orlenu.ŹRÓDŁO
PZPN
TAGI: Oficjalnie Polska PZPN
Zobacz również
Koniec roku dla Kondogbii
6 godzin temu  
0
Ratunek dla Wisły Kraków?!
7 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.