Marotta: Nie było kontaktu w sprawie Pogby

4 lata temu
Marotta: Nie było kontaktu w sprawie Pogby
fot. Juventus FC

Dyrektor sportowy Juventusu, Giuseppe Marotta, jest przekonany, że pomocnik Paul Pogba nie musi zostać sprzedany.

Przez ostatnie kilka miesięcy w prasie pojawiają się różne, sprzeczne informacje na temat sytuacji młodego Francuza. „Pogboom”, jak mawiają na niego kibice „Starej Damy”, co rusz jest sprzedawany przez dziennikarzy do kolejnych klubów, z Realem Madryt, PSG i Manchesterem United na czele. Niedawno, Pavel Nedvěd powiedział francuskiej prasie, że pojawiła się oficjalna oferta z Paryża, czemu błyskawicznie zaprzeczyli działacze francuskiego klubu. Wcześniej kilku wypowiedzi udzielił agent piłkarza, Mino Raiola, który raz stwierdził, że Pogba może odejść za wielkie pieniądze, by następnie przypomnieć o niedawnym przedłużeniu umowy i dobrym samopoczuciu Paula w Turynie.

Teraz do sprawy jednego z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia swoje trzy grosze dorzuca dyrektor sportowy „Starej Damy”.

- Pogba to młody chłopak, który ma wielki potencjał. My, Juventus, chcemy wygrywać. W naszym interesie nie jest sprzedawanie najlepszych zawodników. To oczywiste, że piłkarze o takiej jakości przyciągają uwagę innych wielkich klubów, ale nie szukamy kupców na siłę, nie było żadnych kontaktów.

Paul Pogba trafił do Juventusu w 2012 roku po tym, jak wygasł jego kontrakt z Manchesterem United. W Turynie rozwinął się w bardzo szybkim tempie i dziś stanowi o sile pomocy „Starej Damy”. W ostatnim meczu z Borussią odniósł jednak kontuzję, która wyklucza go z gry na przynajmniej dwa miesiące.

RAFAŁ BAJER


ŹRÓDŁO
London Evening Standard
TAGI: Paul Pogba Juventus FC Włochy Francja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.