United wciąż zainteresowane napastnikiem. Cena wywoławcza - 40 milionów funtów

3 lata temu United wciąż zainteresowane napastnikiem. Cena wywoławcza - 40 milionów funtów
fot. Wikipedia

Manchester United w dalszym ciągu jest zainteresowany pozyskaniem Sadio Mané. Cena Senegalczyka skoczyła jednak zdecydowanie w górę.

Działacze „Czerwonych Diabłów” w czasie ostatniego letniego okna transferowego usilnie poszukiwali wartościowego napastnika, który będzie mógł wzmocnić siłę ognia zespołu w nowych rozgrywkach. W pewnym momencie mocno zagięli parol na Sadio Mané z Southampton, jednakże ich oferta oscylująca w granicach 20 milionów funtów nie spotkała się ze zrozumieniem ze strony włodarzy „Świętych”. W końcu na Old Trafford trafił Anthony Martial z AS Monaco za 36 milionów funtów.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego też United cały czas intensywnie przyglądają się senegalskiemu napastnikowi. W tej chwili wykupienie go z drużyny z St. Mary’s Stadium graniczy jednak z cudem - klub prowadzony przez Louisa van Gaala musiałby zapłacić za jego kartę zawodniczą niemalże dwukrotnie większą sumę w stosunku do oferty sprzed kilku miesięcy. Jest to spowodowane wysoką dyspozycją strzelecką 23-latka, który od początku rozgrywek zanotował już pięć trafień w trzynastu grach na wszystkich frontach. Southampton nie chce też zbyt łatwo pozbyć się kolejnego zawodnika na rzecz jednego z angielskich potentatów, co mogłoby spotkać się z niezadowoleniem kibiców.

Media na Wyspach Brytyjskich twierdzą również, że Mané jest blisko osiągnięcia porozumienia z klubem w sprawie nowej umowy, co tylko bardziej skomplikowałoby możliwość na  pozyskanie tego zawodnika przez Manchester United. ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Manchester United FC Southampton FC Sadio Mané Anglia Senegal
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.