JEDENASTE urodziny Transfery.info. Za nami niezły rok!

3 lata temu
JEDENASTE urodziny Transfery.info. Za nami niezły rok!
fot. Wikipedia

To już. Dokładnie jedenaście lat temu powstał serwis internetowy "Transfery.info".

27 grudnia 2004 roku zarejestrowana została domena, a dwa dni później pojawiła się już strona, oczywiście bardzo okrojona. I po rosnącej popularności szybko się okazało, że potrzebna. Niedługo potem zaczęły się zgłaszać osoby chętne do pisania o transferach, a serwis z miesiąca na miesiąc mógł stawać się coraz większy. Aż do obecnej formy, gdy czyta nas ponad pięćset tysięcy użytkowników miesięcznie.

***

Sporo pomogła nam też oczywiście obecność w mediach społecznościowych, nasz profil na Facebooku obserwuje 137 tysięcy użytkowników, natomiast na Twitterze ponad 12 tysięcy. Powoli wkraczamy też w świat Instagrama, by jeszcze pełniej informować o piłce nożnej.

No właśnie. Piłce nożnej, nie tylko transferach. Staramy się wciąż rozbudowywać tematykę tekstów, mimo tego, że oczywiście "oczkiem w głowie" pozostaną tytułowe transfery.

Mamy świadomość błędów, ale staramy się je ograniczać. Oby w 2016 roku było ich zdecydowanie mniej niż w kończącym się 2015.

***

Cieszymy się oczywiście z kolejnych rekordów oglądalności. Tradycyjnie rekordowy okazał się lipiec, w którym 12,5 miliona odsłon przełożyło się na 750 tysięcy użytkowników unikalnych. Cały rok to już 15% więcej odsłon i 47% więcej użytkowników niż w 2014 roku. Z naszej perspektywy, całkiem imponująco! Ale liczymy, co tu kryć, na jeszcze więcej w przyszłości.

***

Dziękujemy za Waszą obecność, obiecujemy poprawę i mamy nadzieję, że będziecie z nami w dwunastym już roku istnienia.

Pozdrawiamy serdecznie!


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Transfery.info Urodziny 11 lat
Zobacz również
Czternaste urodziny Transfery.info
3 tygodnie temu  
0
REKRUTACJA do Transfery.info
2 miesiące temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.