Oficjalnie: Nowy trener Podbeskidzia

3 lata temu
Oficjalnie: Nowy trener Podbeskidzia
fot. Piotr Kucza - FotoPyk

Dariusz Dźwigała został nowym szkoleniowcem Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Były trener Dolcanu Ząbki zastąpił na stanowisku Roberta Podolińskiego, który pożegnał się z "Góralami" po spadku z Ekstraklasy. Na konferencji prasowej prezes klubu Tomasz Mikołajko poinformował, że Dźwigała podpisał dwuletnią umowę z opcją jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Cel, jaki został postawiony przed nowym szkoleniowcem, to walka o szybki powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Na spotkaniu z dziennikarzami Dźwigała wypowiedział się na temat sytuacji kadrowej zespołu. Przypomnijmy, że po spadku do I ligi z drużyną pożegnali się jedynie Adam Mójta (przeszedł do Wisły) i Mateusz Szczepaniak (odszedł do Cracovii).

- Jeżeli chodzi o sztab, to rozmowy trwają i myślę, że w najbliższych dniach zostanie on przedstawiony. Nie ukrywam, że propozycja z mojej strony padała, jeżeli chodzi o pracowników, z którymi chciałbym tutaj pracować, jak również wizji zespołu. Będziemy rozmawiać na temat poszczególnych piłkarzy – tych, co są obecnie, i ewentualnych wzmocnień - stwierdził nowy opiekun Podbeskidzia.

Według informacji Michała Treli z "Przeglądu Sportowego" pierwszym letnim transferem zespołu z Bielska-Białej ma być Damian Kądzior. Piłkarz Jagiellonii Białystok wiosną grał w pierwszoligowych Wigrach Suwałki, a wcześniej współpracował z Dźwigałą w Dolcanie Ząbki.ŹRÓDŁO
Podbeskidzie Bielsko-Biała
TAGI: Oficjalnie Dariusz Dźwigała Damian Kądzior Podbeskidzie Bielsko-Biała Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.