Mourinho: Chcę pracować na Old Trafford przynajmniej przez trzy lata

2 lata temu Mourinho: Chcę pracować na Old Trafford przynajmniej przez trzy lata
fot. Flickr

José Mourinho wypowiedział się na temat swojej przyszłości w Manchesterze United.

Portugalczyk objął „Czerwone Diabły” latem zeszłego roku. Mimo trudnych początków, zespół z Old Trafford prezentuje się pod jego wodzą coraz lepiej. W sumie z 48 spotkań wygrał 30, sięgając już po drodze po Tarczę Wspólnoty oraz Puchar Ligi. Ostatnio United zapewnili sobie grę w ćwierćfinale Ligi Europy.

- Myślę, że będę pracował w Manchesterze minimum przez trzy lata. Wydaje mi się, że klub rozumie potrzebę wprowadzenia stabilności na wielu płaszczyznach. Wierzę, że zrobimy to nawet bez odniesienia ogromnego sukcesu, o który w Anglii jest szczególnie ciężko, a ze stosunkowo mniejszymi.

- Będę tutaj pracował, jeśli tylko klub będzie chciał tego samego. Obie strony muszą być szczęśliwe. Ja też nie jestem typem osoby, która pozostanie w jednym miejscu przez 10, 15 lat bez osiągnięcia realnego sukcesu. Takie jest moje życie.Muszę czuć dumę i szczęście. Zależy mi na tym, żeby wszystko poszło dobrze i abym pozostał tutaj przez wiele sezonów.

- Myślę, że klub przyzwyczaił się do odnoszenia sukcesów, nie zwracając uwagi na postępy, jakie poczynili inni. Chodzi nawet o moment, gdy drużyną kierował jeszcze sir Alex Ferguson. Premier League stworzyło warunki dla innych klubów, dzięki którym mogły stać się silne finansowo. To przekształciło ligę - przyznał „The Special One” w rozmowie z portugalską telewizją SIC.ŹRÓDŁO
SIC I Sky Sports
TAGI: Anglia Portugalia Trenerzy Manchester United FC José Mourinho
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.