Griezmann: PSG, Chiny, USA, Rosja - tam nie mam zamiaru odchodzić

2 lata temu
Griezmann: PSG, Chiny, USA, Rosja - tam nie mam zamiaru odchodzić
fot. YouTube - Puma

Antoine Griezmann wypowiedział się na temat najbliższej i nieco dalszej przyszłości.

Brytyjskie i hiszpańskie media od dawna widzą gwiazdora Atlético w jeszcze większym klubie. Zdecydowanie najczęściej w kontekście transferu przewija się Manchester United. Zgodnie z niektórymi doniesieniami, Francuz miał już nawet dojść do porozumienia z „Czerwonymi Diabłami”. O tym, czy faktycznie tak jest, dowiemy się dopiero latem.

- Czy mógłbym w przyszłości trafić do Realu bądź Barcelony? Dlaczego nie. Marzeniem każdego zawodnika jest gra w największych klubach. Te dwa są na równi z Bayernem oraz zespołami z Anglii, o trafieniu do której śniłem od dziecka.

- Nie widzę jednak teraz siebie w Barcelonie, Realu, czy jakimkolwiek innym klubie. Jestem szczęśliwy w Hiszpanii. Jest słonecznie, a to pomaga. Życie prywatne bezpośrednio wiąże się z tym boiskowym - przyznał 25-latek, który kategorycznie przekreślił również szanse na przenosiny do niektórych klubów:

- Nie mam zamiaru odchodzić do Paris Saint-Germain, Chin, Stanów Zjednoczonych oraz Rosji.


- Moja przyszłość nie zależy od tego, czy w klubie będzie Simeone. Pewnego dnia mogę odejść ja, pewnego on. Przed sezonem powiedział mi, że zostaje w klubie. Czuł się dobrze, więc ja również zostałem. Nie jesteśmy jednak nierozłączni.  ŹRÓDŁO
L'Equipe I Daily Mail I Goal.com
TAGI: Francja Hiszpania Anglia Antoine Griezmann Atlético Madryt
Zobacz również
Poważny uraz Verrattiego
16 minut temu  
0
Składy na Arsenal - Chelsea
godzinę temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.