Roma rezygnuje z Mahreza? Cztery duże cele!

11 miesięcy temu Roma rezygnuje z Mahreza? Cztery duże cele!

Wiele wskazuje na to, że Roma zrezygnowała ze starań o Riyada Mahreza i teraz skupia się na innych opcjach.

Kilka dni temu przekazywaliśmy, że działacze „Giallorossich” są już sfrustrowani postępowaniem Leicester. „Lisy” wciąż nie odpowiadały na ostatnią, opiewającą na 35 milionów euro ofertę i rzymianie czekali na ich decyzję do wczoraj. Teraz Gianluca Di Marzio informuje, że wicemistrzowie Włoch postanowili zaprzestać starań o Algierczyka i koncentrują się na innych zawodnikach. Dziennikarz wymienia cztery możliwości wzmocnienia skrzydeł Romy.

Jedną z nich jest napastnik Barcelony, Munir El Haddadi, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Valencii. Kolejną opcją jest Quincy Promes ze Spartaka Moskwa. Przy odpowiednich ofertach te dwa transfery byłyby najłatwiejsze do zrealizowania. Roma rozważa też nieco mniej realistyczne możliwości, którymi są sprowadzenie Juana Cuadrado i Lucasa Vázqueza.

W przypadku pierwszego na transfer najprawdopodobniej nie zgodzi się Juventus. W ataku „Bianconerich” panuje duża konkurencja i przez jakiś czas Kolumbijczyk był łączony z odejściem, ale władze „Starej Damy” nie chcą oddawać skrzydłowego, który nieraz udowadniał swoją przydatność dla drużyny.

Z kolei Vázquez znalazł się na liście dyrektora sportowego Romy, Monchiego, już kilka tygodni temu. „Lupi” zdążyli nawet złożyć ofertę za Hiszpana, która wynosiła 30 milionów euro, ale „Królewscy” zdecydowali się ją odrzucić. Mistrzowie Hiszpanii nie chcą rozstawać się ze swoim wychowankiem.

Trener ekipy ze Stadio Olimpico, Eusebio Di Francesco, liczy, że do końca okna transferowego uda się pozyskać nowego skrzydłowego. Jest to o tyle konieczne, że klub na rzecz Liverpoolu opuścił Mohamed Salah.ŹRÓDŁO
Gianluca Di Marzio
TAGI: Riyad Mahrez Munir El Haddadi Mohamed Quincy Promes Juan Guillermo Cuadrado Bello Lucas Vázquez Iglesias AS Roma Leicester City FC Algieria Anglia Włochy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.