Media: Duża wymiana włosko-hiszpańska kwestią godzin!

10 miesięcy temu Media: Duża wymiana włosko-hiszpańska kwestią godzin!

Włoskie media podają szczegółowe warunki wymiany na linii Inter-Valencia.

Oba kluby wykorzystały fakt, iż wzajemnie interesują się swoimi zawodnikami i dość szybko udało im się dojść do porozumienia w sprawie łączonej transakcji. Wczoraj przekazywaliśmy, że zarówno Cancelo, jak i Kondogbia mają zmienić drużyny na zasadzie wypożyczeń z opcją wykupu. Teraz te informacje potwierdzają Gianluca Di Marzio oraz „Sportitalia”, które dodają również szczegółowe zapisy porozumienia.

„Sportitalia” informuje, że po rocznym wypożyczeniu Valencia będzie musiała wykupić Francuza za 28 milionów euro. Do tego „Nerazzurri” zarobią również 20 procent z kwoty ewentualnego przyszłego transferu pomocnika. Nieco odmienne zdanie ma Di Marzio, który twierdzi, że podstawowa kwota wykupu wyniesie o trzy miliony mniej. Oba źródła są zgodne co do tego, że „Nietoperze” w pełni opłacą pensję zawodnika w wysokości 3,8 miliona euro rocznie. Transfer Kondogbii wyklucza przyjście do Valencii Grzegorza Krychowiaka.

Minimalne dysproporcje występują również w przypadku Cancelo. Włoski dziennikarz twierdzi, że jego wykup będzie kosztował mediolańczyków 35 milionów euro, z kolei „Sportitalia” podaje kwotę 32 milionów. Pensja piłkarza ma wynieść około 1,8-2 miliony euro za sezon gry.

Mimo różnić w raportach obu źródeł, transfer jest ich zdaniem już tylko kwestią czasu. Dziś mają zostać ustalone ostatnie szczegóły, a jutro można spodziewać się finalizacji rozmów.

Następnie Inter skupi się na wzmocnieniu środka defensywy. Ich głównym celem jest występujący w Manchesterze City Eliaquim Mangala.ŹRÓDŁO
Di Marzio | Sportitalia
TAGI: Geoffrey Kondogbia João Pedro Cavaco Cancelo Inter Mediolan Valencia CF Francja Portugalia Hiszpania Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0201 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.