„Bayern może uczynić mnie szczęśliwszym”

11 miesięcy temu „Bayern może uczynić mnie szczęśliwszym”

Julian Nagelsmann został zapytany o Bayern Monachium i możliwość pracy w tym klubie.

Najmłodszy trener w Bundeslidze, zaledwie 30-letni Julian Nagelsmann, uchodzi za jednego z najlepszych fachowców w Niemczech. Jego Hoffenheim, które było rewelacją poprzednich rozgrywek i zajęło czwarte miejsce w rozgrywkach, w ubiegły weekend okazało się lepsze od Bayernu Monachium.

W ekipie z Bawarii trenerem jest aktualnie Carlo Ancelotti, ale wypełnia właśnie drugi sezon ze swojej trzyletniej umowy z klubem. Według wielu spekulacji, to właśnie Nagelsmann miałby zostać w przyszłości jego następcą.

- Moja żona i dziecko przeprowadzą się niedługo do Monachium, gdzie mamy rodzinę i wybudowaliśmy dom. To nasz prawdziwy dom.

- Bayern zawsze pełnił ważną rolę w moich marzeniach. Żyłem w Monachium przez wiele lat i pochodzę z Landsberg am Lech [miejscowość w Bawarii – przyp. red.].

- Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy z mojego aktualnego życia. Bayern uczyniłby mnie pewnie nieco szczęśliwszym, ale nie jest tak, że moja cała radość zależy od niego.

Nagelsmann był już blisko przenosin do Monachium w 2015 roku, gdy chciano z niego zrobić trenera dla zespołu młodzieżowego. Szkoleniowiec był chętny do przenosin, ale Hoffenheim zablokowało jego odejście.

- Miałem wówczas kontrakt, ale byłem skłonny do zmiany planów. Rozważałem przenosiny i stwierdziłem, że jestem bardzo chętny na odejście do Bayernu.

- Gdy uświadomiono mi sytuację, postanowiłem podpisać nowy kontrakt w Hoffenheim [do 2021 roku – przyp. red.], który zamierzam wypełnić.


ŹRÓDŁO
Eurosport
TAGI: Julian Nagelsmann Trenerzy Niemcy Bayern Monachium
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.