Sprawa przesądzona. Będzie kontrowersyjne powołanie do reprezentacji Polski

7 miesięcy temu Sprawa przesądzona. Będzie kontrowersyjne powołanie do reprezentacji Polski
fot. FotoPyk

Jak podaje „Przegląd Sportowy”, sprawa powołania do reprezentacji Polski Tarasa Romanczuka jest przesądzona.

Temat gry pomocnika Jagiellonii Białystok w biało-czerwonych barwach jest wałkowany przez media od kilku tygodni. Przypomnijmy, że urodzony na Ukrainie zawodnik niedawno otrzymał polskie obywatelstwo, które pozwala mu na występy w zespole prowadzonym przez Adama Nawałkę.

W piątek selekcjoner poda pełną listę zawodników powołanych na najbliższe spotkania towarzyskie z Nigerią (23 marca) oraz Koreą Południową (27 marca). Zdaniem „PS” Romanczuk na pewno się na niej znajdzie.

Jak czytamy, Nawałka przez pewien czas wahał się, czy 26-latek już teraz powinien otrzymać powołanie. Ostatnia obserwacja zawodnika podobno utwierdziła go jednak w przekonaniu, że warto zdecydować się na taki ruch. Dodajmy, że kilka dni temu selekcjoner rozmawiał na temat pomocnika z trenerem „Jagi”, Ireneuszem Mamrotem.

O „powołaniach dla Frania (Przemysław Frankowski - red.) i Tarasa” napisała już na Twitterze wiceprezes zarządu Jagiellonii, Agnieszka Syczewska. „Ale ja nigdzie nie napisałam, że powołania do Kadry tylko na dzisiejszy trening przy Słonecznej” - próbowała zażartować chwilę później. Sprawa faktycznie wydaje się być  jednak przesądzona. 

Przypomnijmy, że ostatnio potencjalne powołanie Romanczuka do kadry już w marcu mocno krytykowali Wojciech Kowalczyk i Jan Tomaszewski. ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy I Agnieszka Syczewska I Twitter
TAGI: Polska Reprezentacja Polski MŚ 2018 Mistrzostwa Świata Taras Romanczuk Przemysław Frankowski Jagiellonia Białystok
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.