Lukaku: Udowodnię Mourinho, że popełnił błąd

4 lata temu
Lukaku - przyszła gwiazda Chelsea Londyn? | Fot. Everton FC

Cele Romelu Lukaku na ten sezon? Strzelić więcej goli niż napastnicy Chelsea i udowodnić Mourinho, że mylił się pozwalając na jego wypożyczenie.

Reprezentant Belgii dla Evertonu strzelił już 4 gole. Dla porównania - żaden z napastników Chelsea Londyn gola w Premier League jeszcze nie strzelił. Nic więc dziwnego, że pewność siebie Romelu Lukaku ciągle rośnie, a dowodem na to jest jego ostatni wywiad dla jednej z belgijskich gazet.
 
- Nie mogłem nic z tym zrobić. Trener dokonał wyboru, a ja, jako zawodnik, muszę to uszanować. Pogodziłem się z tym, ale teraz moim zadaniem jest udowodnić, że Mourinho popełnił błąd pozwalając na moje wypożyczenie. Każdy ma prawo do własnej opinii. Teraz postaram się udowodnić swoją wartość i chcę strzelić więcej goli w tym sezonie niż jakikolwiek napastnik Chelsea. Mam nadzieję, że moje bramki pomogą Evertonowi zająć wyższe miejsce w tabeli niż "The Blues". - mówił 20-letni Belg. 
 
Romelu Lukaku przybył do Chelsea latem 2011 roku za 22 miliony euro. Po sezonie spędzonym w większości na ławce i drużynie rezerwowej został wypożyczony do West Bromwich Albion, gdzie w 35 spotkaniach zdobył 17 bramek i zaliczył 7 asyst. Napastnik miał nadzieję, że po znakomitym sezonie dostanie szansę regularnej gry w zespole "The Blues", jednak po przybyciu Jose Mourinho Belg znowu został wypożyczony. W Evertonie Lukaku znów spisuje się wyśmienicie i jeśli jego forma się utrzyma, Portugalczyk może naprawdę zacząć żałować swojej decyzji. 
ŹRÓDŁO
Nieuwsblad
TAGI: Romelu Menama Lukaku Everton FC Belgia Anglia Jose Mourinho
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.