Oficjalnie: Ojrzyński za Michniewicza w Podbeskidziu

5 lat temu
Oficjalnie: Ojrzyński za Michniewicza w Podbeskidziu | Fot. TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

Czesław Michniewicz nie jest już trenerem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Jego miejsce zajął były opiekun Korony Kielce, Leszek Ojrzyński.

Jeszcze wczoraj w programie Liga+Extra Czesław Michniewicz odpowiadał na pytania, jako trener Podbeskidzia. Dzisiaj jednak wypadł z trenerskiej karuzeli w T-Mobile Ekstraklasie. Zgodnie z komunikatem na oficjalnej stronie internetowej klubu z Bielska Białej, mecz dwunastej kolejki przegrany z Cracovią, był ostatnim w roli szkoleniowca "Górali" dla 43-letniego Michniewicza.

Jednocześnie możemy przeczytać, iż jego miejsce zajął do niedawna trener Korony Kielce, Leszek Ojrzyński. Szczegóły kontraktu nowego trenera, będą podane podczas jutrzejszej konferencji prasowej.

Michniewicz został trenerem Podbeskidzia 22 marca 2013 roku. Objął klub, który po 19. kolejkach miał na swoim koncie 11 punktów i małe szanse na utrzymanie. Jednakże, pod wodzą nowego szkoleniowca, "Górale" w 11 spotkaniach zdobyli 21 oczek, dzięki czemu zapewnili sobie pozostanie w T-Mobile Ekstraklasie. W tym sezonie Podbeskidzie nie jest już tak skuteczne. Po 12. kolejkach klub z Bielska-Białej okupuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów. Ostatnia przegrana, zadecydowała o zwolnieniu Michniewicza.

Dla Ojrzyńskiego, zatrudnienie w Podbeskidziu, to powrót na ławkę trenerską. Ostatnio na niej siedział podczas trzeciej kolejki obecnego sezonu. Wtedy Korona Kielce, jego ówczesny klub, przegrała z Widzewem Łódź. Leszek Ojrzyński trenerem drużyny z Kielc był przez trochę ponad dwa lata. Pod jego wodzą Korona rozegrała 66 spotkań, z czego 23 wygrała,19 zremisowała i 24 przegrała.ŹRÓDŁO
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
TAGI: Oficjalnie Czesław Michniewicz Leszek Ojrzyński Podbeskidzie Bielsko-Biała Trenerzy Polska
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0149 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.