Oficjalnie: Braveran sponsorem Widzewa

5 lat temu
Widzew utrzymuje się na powierzchni | Fot. Braveran

Marka Braveran została głównym sponsorem Widzewa Łódź.

Na mocy podpisanej umowy, logo produktu firmy farmaceutycznej Aflofarm będzie widoczne na koszulkach klubu do końca 2013 roku. Ponadto na stadionie przy alei Piłsudskiego pojawią się również ekspozycje reklamowe sponsora.

- Cieszymy się, że tak duża firma zdecydowała się rozpocząć z naszym klubem współpracę. To pokazuje, że Widzew jest nadal marką godną zaufania i atrakcyjną dla firm, które chcą realizować dzięki niemu skuteczną strategię wizerunkową  - powiedział Paweł Młynarczyk, prezes zarządu RTS Widzew Łódź S.A.

- Widzew to jedyny przedstawiciel województwa łódzkiego w T-Mobile Ekstraklasie i bez wątpienia to klub, w który warto inwestować i poprzez który warto się reklamować. Taki też mamy cel zostając sponsorem głównym klubu. Liczymy, że nasza współpraca zaowocuje coraz lepszymi wynikami sportowymi Widzewa i jednoczesnym wzmocnieniem wizerunku marki Braveran. Wspólne działanie i umieszczenie logo Braveranu zaczynamy od hitowego meczu z Legią. Mamy nadzieję, że w niedzielę wieczorem wszyscy razem będziemy cieszyć się ze zwycięstwa - powiedział Andrzej Tomasik, Marketing Unit Manager Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Firma Aflofarm to dynamicznie rozwijające się polskie przedsiębiorstwo, działające w sektorze ochrony zdrowia już od ponad dwudziestu lat. Obecnie Aflofarm to numer 1 w Polsce pod względem sprzedaży produktów dostępnych bez recepty, do których należą między innymi: Herbapect, Desmoxan, Opokan, NeoMag oraz Diohespan.

Z kolei Braveran, którego logo znajdzie się na koszulkach meczowych Widzewa, jest produktem stworzonym specjalnie dla mężczyzn i jest liderem w kategorii środków na potencję, który pomaga wywołać i wzmocnić erekcję oraz sprzyja utrzymaniu sprawności seksualnej.ŹRÓDŁO
Widzew Łódź
TAGI: Widzew Łódź Polska Oficjalnie Sponsoring
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0165 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.