Meulensteen liczy na transfery

5 lat temu
Meulensteen chce wzmocnić skład Fulham | Fot. BBC

Nowy menedżer Fulham René Meulensteen uważa, że klub musi być aktywny w trakcie styczniowego okna transferowego, jeśli ekipa z Craven Cottage chce zostać w Premier League.

Były asystent Aleksa Fergusona w Manchesterze United w niedzielę zastąpił w roli szkoleniowca zwolnionego Martina Jola, który zaliczył w lidze pięć porażek z rzędu.

-  Każdy musi zdać sobie sprawę z tego, że musimy zainwestować. Musimy przemyśleć jakimi zawodnikami wzmocnić skład, by utrzymać Fulham w Premier League – powiedział Meulensteen.

- Ludzie mogą myśleć co chcą, ale to nie był przypadek że przybyłem tutaj. Chciałem pracować u boku Martina Jola i razem staraliśmy się zrobić z Fulham krok do przodu. Po jego zwolnieniu rozmawialiśmy dobre trzydzieści minut. Nie mamy złych relacji między sobą. Znamy się od ponad dwudziestu pięciu lat – dodał 49-letni szkoleniowiec.

René Meulensteen początkowo pracował z młodzieżowymi drużynami Manchesteru United. W 2007 roku został asystentem Aleksa Fergusona. Po odejściu Szkota na emeryture, pierwszego lipca został asystentem Guusa Hiddinka w Anży Machaczkała. Po dwóch kolejkach został pierwszym szkoleniowcem rosyjskiej drużyny. Był nim jednak zaledwie szesnaście dni do momentu aż klub ogłosił cięcia płac.

- W tej chwili jestem stałym menedżerem. Musimy upewnić się, że zawodnicy chcą wziąć na siebie odpowiedzialność, ciężko pracować i trzymać dyscyplinę. Fulham ma bardzo złe wyniki w tym sezonie i musimy jak najszybciej wspiąć się w górę tabeli – zakończył Duńczyk.ŹRÓDŁO
BBC, The Guardian
TAGI: René Meulensteen Dania Trenerzy Fulham FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0158 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.