Solskjær broni zimowych transferów

5 lat temu
Solskjær wierzy w Norwegów, którzy trafili do Cardiff | Fot. Uefa.com

Ole Gunnar Solskjær stanął w obronie Norwegów, którzy trafili w czasie zimowego okna transferowego do Cardiff City.

Były zawodnik Manchester United FC postanowił wzmocnić drużynę swoimi trzema rodakami. Do walijskiego zespołu zimą trafili Magnus Wolff Eikrem z Heerenveen oraz dwójka graczy Molde - Mats Møller Dæhli i Jo Inge Berget.

Solskjær uważa, że wyżej wymienieni zawodnicy potrzebują czasu, by dostosować się do życia w Anglii oraz specyfiki ligi angielskiej. Wierzy, że jeśli przyzwyczają się do innych warunków, potwierdzą swoją przydatność dla drużyny.

- Sprowadziłem ich tutaj, ponieważ znam ich z przeszłości. Wiem, jakie mają nastawienie i jestem pewny, że wraz z upływającym czasem dowiodą swojej jakości. Oczywiście, niektórzy wywarli lepsze wrażenie od innych. Wierzę, że osoby, które widziały nasze mecze zauważyły, że mamy obiecujących zawodników, którzy mogą okazać się wzmocnieniem składu - powiedział Ole Gunnar Solskjær.

Norweski menadżer dodał też, że do tej pory miał całkowite poparcie właściciela Cardiff City FC, Vincenta Tana. – Chce inwestować pieniądze w drużynę. Chce, byśmy osiągnęli sukces. Ale chce również wiedzieć, co robimy i dokąd zmierzamy - podkreślił były gracz United.

Statystyki Norwegów na razie nie powalają na kolana. Magnus Wolff Eikrem do tej pory zagrał w czterech spotkaniach Cardiff w Premier League, zanotował w nich jedną asystę. Trzykrotnie wchodził na boisko z ławki.

Mats Møller Dæhli zagrał trzy razy w lidze angielskiej, za każdym razem wchodził na plac gry z ławki rezerwowych. Jo Inge Berget raz wszedł na boisko z ławki rezerwowych na 12 minut przed końcem spotkania. ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Cardiff City FC Ole Gunnar Solskjær Walia Norwegia Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.024 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.