Platini: Zidane powinien objąć AS Monaco

4 lata temu
Zidane odejdzie z Realu? Fot EPA

Michel Platini stwierdził, że Zinedine Zidane powinien odejść z Realu Madryt i objąć zespół AS Monaco.

41-letni Francuz jest obecnie asystentem Carlo Ancelottiego w Realu Madryt. Dzisiaj informowaliśmy, że jest kandydatem do zastąpienia Claudio Ranieriego (http://www.transfery.info/64370,zidane-faworytem-do-zastapienia-ranieriego). Całą sprawę postanowił skomentować również prezydent UEFA, Michel Platini:

- Objęcie funkcji szkoleniowca w AS Monaco byłoby dla niego bardzo dobrym początkiem kariery trenerskiej- powiedział Platini.

- Przez rok pracował jako asystent Ancelottiego w Realu, jest gotowy na samodzielną pracę. Jeżeli chce być trenerem to musi wykonać kolejny krok - dodał.

- Aby w przyszłości mógł zostać selekcjonerem reprezentacji Francji to powinien zacząć od prowadzenia klubu. Ma znane nazwisko, oraz jest inteligentny. To będzie bardzo dobry trener - zakończył prezydent.

Trenerem AS Monaco od 2012 roku jest Claudio Ranieri. Od jakiegoś czasu mówi się o zwolnieniu Włocha, ponieważ zespół nie spełnia oczekiwań rosyjskiego właściciela, Dmitrija Rybołowlewa. W obecnym sezonie drużyna ta zajmuje jak na razie drugie miejsce w lidze, mając 13 punktów straty do prowadzącego Paris Saint-Germain.ŹRÓDŁO
L'equipe
TAGI: AS Monaco Francja Zinédine Yazid Zidane Hiszpania Real Madryt CF Michel François Platini
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.015 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.