Coloccini i Taylor zostają w Newcastle

3 lata temu
Coloccini i Taylor zostają | Fot. Newcastle United

Obrońcy Newcastle United Fabricio Coloccini oraz Steven Taylor oświadczyli, że ich zamiarem jest pozostanie w szeregach drużyny z St James' Park.

W przypadku Colocciniego ucina to tym samym, trwające niemal 18 miesięcy, spekulacje na temat jego odejścia z ekipy "Srok". 32-latek niedawno sam prosił włodarzy United o sprzedanie go do ojczystej Argentyny "z powodów osobistych".
 
Teraz jednak Argentyńczyk zadeklarował, że pragnie pozostać w aktualnym klubie i rozegrać kolejny, już siódmy sezon w barwach Newcastle: - Z pewnością pozostanę tutaj - oznajmił w rozmowie z "Shields Gazette".
 
- Miałem pewne problemy natury osobistej. Czasami bywa ciężko i musisz balansować pomiędzy pracą, a kłopotami. Bywa, że to staje się zbyt trudne. Na szczęście ten etap jest już za mną i nie myślę już o odejściu, czekając tym samym na kolejne wyzwania w Newcastle - skwitował.
 
W międzyczasie kolejny środkowy obrońca "The Toon", Steven Taylor, także oznajmił, że chciałby nadal występować u obecnego pracodawcy. 28-latek stracił ostatnimi czasy miejsce w wyjściowym składzie, ale zapewnia, że nie planuje przeprowadzki: - Dla mnie to naprawdę frustrujący sezon. Jednak z obecnym klubem łączy mnie jeszcze sporo miesięcy zapisanych na kontrakcie i niecierpliwie wyczekuję kolejnych okazji do gry - skomentował.
ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Fabricio Coloccini Steven Vincent Taylor Newcastle United Anglia Argentyna
Zobacz również
Oficjalnie: Thauvin w Marsylii
2 tygodnie temu  
0
West Ham walczy o Grosickiego
3 tygodnie temu  
0
Archiwalne
West Ham walczy o Grosickiego
3 tygodnie temu  
0
Reina w Newcastle?!
3 tygodnie temu  
0
Oficjalnie: Atsu w Newcastle
4 tygodnie temu  
0
Newcastle z ofertą za Batshuayia
4 tygodnie temu  
0
Kluby Premier League po Mooya
miesiąc temu  
0
Atsu w Newcastle
miesiąc temu  
0
Morgan na celowniku Beníteza
miesiąc temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.