Oficjalnie: Nasri z nowym kontraktem

4 lata temu
Nasri na dłużej w Manchesterze City | Fot. Manchester City FC

Jak podaje oficjalna witryna Manchesteru City, Samir Nasri związał się z klubem nową, pięcioletnią umową. Francuz, który trafił do "The Citizens" niespełna trzy lata temu, będzie występował w niebieskim trykocie do 2019 roku.

Nasri zagrał dotychczas w 129 spotkaniach odnotowując przy tym 22 trafienia. Aż 11 z nich, było udziałem Francuza w zakończonej już kampanii, którą z powodzeniem można określić jako najlepszą w wykonaniu pomocnika w trakcie jego gry na Eastlands. Nie da się przy tym nie zauważyć, że zawodnik ten mocno odżył od kiedy szkoleniowcem pierwszej drużyny został Manuel Pellegrini. 
 
Podczas trzech sezonów Nasri jako piłkarz Manchesteru City zdobył dwa mistrzostwa Anglii oraz Capital One Cup. Jak sam przyznaje, jego ambicje związane z klubem stale rosną:
 
- Ciesze się, że podpisałem nowy kontrakt i związałem swoją przyszłość z City. To jest dokładnie to, czego oczekiwałem, gdy decydowałem się na zmianę klubu. Mam nadzieję, że wraz z klubem będziemy w stanie kontynuować naszą passę wygrywając kolejne trofea - rozpoczął Nasri.
 
- Mam 27 lat. Powołując się na słowa wielu szkoleniowców gęboko wierzę, że to najlepszy wiek dla pomocnika. Mam jeszcze wiele do udowodnienia dlatego mam nadzieję, że dam z siebie wszystko dla City w nadchodzących sezonach - kontynuował.
 
- Aklimatyzacja w Manchesterze zajęła mi co prawda trochę czasu, lecz przeprowadzka z Londynu okazała się strzałem w dziesiątkę. Pokochałem życie w Manchesterze i czuje się tu bardzo dobrze. Te same uczucia staram się zostawiać na boisku. Właśnie dlatego postanowiłem przedłużyć kontrakt z klubem. Czuje się tu jak w domu, a nasi kibice są wprost fenomenalni. Pora skupić się na nadchodzącym sezonie i obronie tytułu - zakończył Nasri.
 
Według nieoficjalnych informacji Francuz zgodził się na obniżkę zarobków z poziomu 160 tysięcy funtów tygodniowo do 120 tysięcy.


ŹRÓDŁO
Manchester City FC
TAGI: Samir Nasri Manchester City FC Francja Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0139 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.