Sklep Transfery.info – czas ruszać na zakupy!

5 lat temu
Sklep Transfery.info

Już wkrótce w naszym sklepie pojawią się nowości, których nie może zabraknąć na Waszych półkach.

Znacie takie powiedzenie, jak „Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry”? No właśnie. Zapewne zdarzyło Wam się pójść do Empiku, czy innej sieci sklepu, by zakupić jakąś książkę i grę, a wróciliście z pustymi rękami, bo akurat nie było jej na półkach, więc czy nie lepiej siedzieć wygodnie w fotelu i czekać, aż Wasz towar sam zapuka do Waszych drzwi? Transfery.info zapewnią Wam ten komfort.
 
Niedawno informowaliśmy, że ruszyła przedsprzedaż FIFA 2015 (premiera 25 września), a przy skorzystaniu z tej możliwości gwarantujecie sobie otrzymanie bonusu wartego 45 złotych. By zasięgnąć więcej szczegółów, zajrzycie TUTAJ.
 
To oczywiście nie jedyna pozycja, która wkrótce trafi do sprzedaży. Odwieczny rywal EA Sports, czyli Konami, szykuje już nową wersję Pro Evolution Soccer, a więc i fani japońskiej produkcji znajdą coś dla siebie.
 
Na rynku pojawi się też kolejna odsłona kultowego Football Managera, przy którym miliony kibiców na świecie spędzają niekiedy całe dni. On także będzie do nabycia w Sklep Transfery.info.
 
Nie zapominajmy także o literaturze. Co chwila ukazują się nowe książki, zarówno biografie wielkich sportowców, jak i te odsłaniające kulisy różnych wydarzeń. Obecnie niedawno wydaną, a wciąż gorącą pozycją na rynku jest „FIFA Mafia”, obnażająca brudne interesy federacji. 
 
Wkrótce pojawią się kolejne nowe pozycje, które natychmiast znajdą się w naszej ofercie. Pamiętajcie także, że są w niej również starsze pozycje, także te uznawane za absolutne klasyki, od których każdy powinien zacząć czytanie sportowych lektur. 


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Sklep Transfery.info
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.