Sklep Transfery.info: FIFA 2015 już w przedsprzedaży - specjalny pakiet do wykorzystania!

5 lat temu
FIFA 2015

Pragniemy poinformować, że najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych gier piłkarskich świata - FIFA 2015 - jest już dostępna w naszym sklepie.

Mowa naturalnie o przedsprzedaży, gdyż oficjalna premiera gry ma nastąpić 25 września, czyli za niecały miesiąc. Jaki jest więc sens zamawiać ją wcześniej? Oprócz zagwarantowania sobie pewności, że pudełko z płytą znajdzie się w Waszych rękach od razu, gdy gra pojawi się na rynku, wejdziecie w posiadanie bonusu, a to jedyna okazja do jego zdobycia.

O co chodzi? Mianowicie o specjalny pakiet, którego wartość jeszcze szacowana na około 45 zł, a który dostaniecie zupełnie za darmo. Ów dodatek to oczywiście coś, co ma Wam umilić, uprzyjemnić rozgrywkę, a także uczynić Waszą wersję bardziej unikatową. 

Nagroda za skorzystanie z możliwości przedsprzedaży to naturalnie pomysł twórców gry, czyli EA Sports. Chcecie wiedzieć, jak wygląda tajemniczy pakiet? Proszę bardzo.

Bonus do zyskania to właśne wspomniane paczki i cztery gratisy. Niby dodatki, niby nie niezbędne, a jednak urozmaicające niekiedy grę. To duża gratka zwłaszcza dla koneserów, a także dla zapaleńców, którzy kochają ogrom możliwości. 

Czym właściwie są "złote paczki?". Zapoznajcie się sami:

To najcenniejsze zestawy Ultimate Team, zawierające najlepszych piłkarzy świata i rzadkie przedmioty do wykorzystania w grze. Dzięki 15 złotym paczkom zbudujesz potęgę swojej drużyny, tak jak robią to trenerzy w najlepszych klubach Europy. Zatrzymaj w drużynie tylko najlepszych, a niechcianych zawodników wystaw na sprzedaż na rynku transferowym, aby zdobyć środki na pozyskanie najbardziej pożądanych graczy i elementów FIFA 15 Ultimate Team.

Warto więc skorzystać z oferty, zaoszczędzając pieniądze, gdybyście w przyszłości namyślili się do odblokowania tych możliwości. 

Co ważne, przedsprzedaż dotyczy wszystkich platform - zarówno konsoli, jak i PC. Dokładne informacje, możliwość złożenia zamówienia, a także szerszy opis gry znajdziecie na stronie internetowej naszego sklepu. Gorąco zachęcamy.

Przedsprzedaż FIFA 2015 PC - TUTAJ

Przedsprzedaż FIFA 2015 PlayStation 3 - TUTAJ

Przedsprzedaż FIFA 2015 PlayStation 4 - TUTAJ

Przedsprzedaż FIFA 2015 Xbox 360 - TUTAJ

Przedsprzedaż FIFA 2015 Xbox ONE - TUTAJŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Sklep Transfery.info FIFA 2015
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.