Reklama

Reklama fot. Shutterstock

Serdecznie zachęcamy do zareklamowania się na Transfery.info, jednym z czołowych serwisów piłkarskich w Polsce.

Klientów bezpośrednich zapraszamy pod adres: [email protected]

***

Transfery.info jest jednym z największych i najstarszych w Polsce serwisów internetowych o piłce nożnej. Powstał w grudniu 2004 roku i od tego czasu notował ciągły rozwój, za który od pierwszego dnia jego istnienia odpowiada Paweł Machitko.

W 2020 roku Transfery.info zanotowały 72 miliony odsłon. W najlepszym miesiącu, lipcu, gościło na nim 765 tysięcy unikalnych użytkowników.

2021 rok to już łącznie 102 miliony odsłon, a rekord miesięcznej liczby unikalnych użytkowników wyśrubowany do 1,8 miliona.

Podczas 2022 roku przekroczyliśmy już 126 milionów odsłon, w dodatku w czerwcu rekord unikalnych użytkowników „wskoczył” na poziom 2 milionów.

Został on pobity ponownie w maju 2023 roku i wynosi obecnie 2,64 miliona. To dla nas zresztą rekordowy rok, bo 100 milionów odsłon przekroczyliśmy już... w lipcu. W połowie listopada mamy już 160 milionów odsłon, a nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

[wszystkie dane pochodzą z Google Analytics]

Zobacz również

Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy