Kibice Newcastle chcą odszkodowania od klubu

4 lata temu
Kibicie chcą odejścia Alana Pardew | fot. Newcastle United FC

Fani „Srok” chcą otrzymać odszkodowanie po ostatniej ligowej porażce ich zespołu 0-4 z Southampton.

Podczas meczu doszło do sprzeczki pomiędzy Johnem Carverem, asystentem Alana Padew, a przedstawicielami „Toon Army”, czyli znanej grupy kibicowskiej Newcastle. Głównym obiektem sporu był wywieszony przez fanów transparent z hasłem: „Pardew out”, który nie przypadł do gustu członkowi sztabu szkoleniowego.

O zaistniałej sytuacji opowiedział dla „The Chronicle” jeden z obecnych przy tym kibiców, Marc Kerry: - Przynieśliśmy na mecz baner, który umieściliśmy z przodu naszego sektora. Później poszedłem po jakieś jedzenie, a kiedy wróciłem Carver już był koło nas i mówił, że nie powinniśmy tego wieszać. Ja odpowiedziałem mu, że możemy protestować, jeśli tylko chcemy, a on zaczął krzyczeć w moją stronę. Po chwili stewardzi poprosili nas, czy moglibyśmy ściągnąć transparent, ale odmówiliśmy, bo nie obrażał on nikogo i mamy do tego prawo, by wyrażać swoje zdanie w taki sposób.

- Drużyna nawet się nie starała. Wszyscy fani, którzy byli na meczu zasługują na rekompensatę. Bo jeśli byśmy chcieli oglądać futbol na poziomie niższych lig, to poszlibyśmy na mecz Blyth Spartans – oni prawdopodobnie i tak zagraliby lepiej niż Newcastle w sobotę – dodał rozgoryczony kibic.

- Gracze musza pamiętać, że fani pracują na co dzień  bardzo ciężko, dlatego mamy prawo mieć oczekiwania, bo po części z naszych pieniędzy płacimy pensje zawodników. Ale oni wydają się nie mieć szacunku dla kibiców, którzy są w stanie podróżować za drużyną po całym świecie, aby ją wspierać. Nie ważne, czy wygrywają, czy przegrywają, bo zawsze muszą grać z pasją i chęcią reprezentowania tych barw -  tego w tej chwili nie widać – zakończył Kerry.ŹRÓDŁO
Daily Mail/The Chronicle
TAGI: Newcastle United Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0148 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.