Vidal o transferze do Chelsea. Ważna deklaracja!

rok temu Vidal o transferze do Chelsea. Ważna deklaracja!
fot. Bayern Monachium

Arturo Vidal zabrał głos na temat medialnych doniesień łączących go z transferem do Chelsea. Piłkarz zapewnił, że są to jedynie plotki.

W ostatnich miesiącach kilkukrotnie pojawiły się doniesienia, że reprezentant Chile myśli o przeprowadzce do Premier League, w której rzekomo chciałby zagrać przed zakończeniem kariery. Nad jego transferem prace miała rozpocząć Chelsea, prowadzona przez Antonio Conte, który z pomocnikiem współpracował przez cztery lata w Juventusie.

Obaj panowie darzą się ogromną sympatią, co podawano jako argument przemawiający za transferem, mimo niepodważalnej pozycji 29-latka w Monachium. „Sport Bild” postanowił zbadać temat i jego dziennikarzom udało się zdobyć wypowiedź głównego zainteresowanego w tej sprawie.

Vidal w rozmowie z niemieckim tygodnikiem oświadczył, że informacje łączące go z Chelsea to jedynie plotki, tworzone ze względu na jego wspólną przeszłość z menadżerem „The Blues”. Zadeklarował przy tym, że wbrew niektórym opiniom czuje się szczęśliwy w Monachium i nie myśli o zmianie otoczenia.

- To tylko plotki, które ktoś na szybko tworzy. W dodatku jedynie w oparciu o to, że kiedyś grałem przez cztery lata pod wodzą Antonio Conte i bardzo cenię sobie ten okres w Turynie.

- Chcę jednak zaznaczyć, że nie mam najmniejszego powodu, by opuszczać Bayern. Noszę obecną koszulką z dumą. Ja, moja żona i dzieci jesteśmy szczęśliwy w Bawarii. Wciąż mam do wiele do wygrania z tą ekipą.ŹRÓDŁO
Sport Bild
TAGI: Arturo Erasmo Vidal Pardo Bayern Monachium Niemcy Anglia Chelsea FC Chile
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0137 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.