Odjidja-Ofoe: W Anglii cały czas byłem w dole tabeli. To inna piłka

rok temu Odjidja-Ofoe: W Anglii cały czas byłem w dole tabeli. To inna piłka
fot. @odjidja_v/ instagram.com

Vadis Odjidja-Ofoe w rozmowie z „Piłką Nożną” wypowiedział się na temat swojego dotychczasowego pobytu w Polsce, a także dalszej gry w Legii Warszawa.

Początki dwukrotnego reprezentanta Belgii w naszym kraju były trudne. Z czasem, już po objęciu mistrzów Polski przez Jacka Magierę, wskoczył on jednak na nieosiągalny dla większości ligowców poziom. Trzy gole i 10 asyst, które zanotował do tej pory we wszystkich rozgrywkach tak naprawdę nie pokazuje jego wkładu w grę legionistów.

- Nowy szef (trener Magiera - red.), nowe zasady. Nie znał mnie. Powiedziałem sobie: OK, ale to nie były najłatwiejsze dwa tygodnie w moim życiu. Miałem jednak pewność, że wszystko ułoży się po mojej myśli, bo byłem już w klubie od dwóch miesięcy i wiedziałem, że Legia potrafi świetnie grać w piłkę. Nie straciłem wiary w siebie i umiejętności, powtarzałem sobie, że muszę pracować jeszcze ciężej - przyznał w rozmowie z „Piłką Nożną” gwiazdor mistrzów Polski.

- Legia to wielki klub, największy i najlepszy w Polsce. A ja chcę być wśród najlepszych. Kiedy grałem w Anglii i awansowaliśmy z Norwich do Premier League, cały czas byliśmy w dole tabeli, walcząc o utrzymanie. To inna piłka nożna. Grając o mistrzostwo, reprezentując tak dużą markę, moje nastawienie do futbolu jest zupełnie inne - stwierdził Odjidja-Ofoe, który skomentował też medialne spekulacje dotyczące swojej przyszłości w Polsce. Przypomnijmy, że zainteresowanych jego osobą jest kilka zagranicznych klubów, m.in. Anderlecht.


- Tak, widzę się w Legii na dłuższy czas, co nie znaczy, że jutro podpiszę kontrakt na 10 lat. Zobaczymy, co się wydarzy w przyszłości. Opcja zmiany musiałaby być bardzo atrakcyjna dla mnie i dla klubu. Na pewno jestem w Warszawie i w Legii szczęśliwy.ŹRÓDŁO
Piłka Nożna
TAGI: Belgia Polska Legia Warszawa Vadis Odjidja-Ofoe
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.006 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.