Al-Hilal z drugą kompromitacją w tym tygodniu. Neymar i spółka znowu zawiedli [WIDEO] fot. Damac FC

Al-Hilal z Neymarem w składzie nie sprostało Damac FC, którego największą gwiazdą jest Nicolae Stanciu. Oba zespoły podzieliły się punktami.

Trzecia siła poprzedniego sezonu w saudyjskiej ekstraklasie latem sięgnęła po Sergeja Milinkovicia-Savicia, Kalidou Koulibaly’ego, Malcoma, Bono czy Neymara, łącznie wydając 350 milionów euro.

Cała piątka zagrała od pierwszych minut podczas rywalizacji ligowej z Damac FC, czyli ósmą siłą kampanii 2022/2023.

Kiedy w dziewiątej minucie spotkania wynik otworzył Malcom, mogło wydawać się, że to dopiero początek i Al-Hilal wkrótce zaaplikuje przeciwnikom jeszcze kilka bramek.

Zamiast tego gospodarz zawodów w 68. minucie doprowadził do wyrównania. Trafienie zanotował Nicolae Stanciu, a więc największa gwiazda zespołu, którego częścią są także Georges-Kevin N’Koudou oraz Domagoj Antolić.

Ostatecznie faworytowi pojedynku nie udało się już przechylić szali na swoją korzyść, wobec czego skończyło się na 1:1.

To oczywiście kompromitacja ze strony drużyny prowadzonej przez Jorge Jesusa.

Piłkarze ewidentnie nie wyciągnęli wniosków z potyczki w ramach Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Neymar i spółka zremisowali wtedy z wicemistrzem Uzbekistanu Navbahorem Namangan.